hallo allemaal,
hier weer een blogje van mij!
had vanmiddag een gesprek in het zh met de arts maar belde gisteren me op en kon niet doorgaan en verzet hebben naar di 6 dec ben dan toch vrij en me dochter ook en dan 15;55 er zijn !
pfff weer wachten!
maar ja ze had telefoonisch ook wel even tijd voor me en was ook wel fijn
nu al 6 maanden met clomid bezig(hormoonpillen) en me cyclus is nu goed zei ze en het afvallen ook ze schrok dat het zo veel was 28 kilo hahaha
en moest erover nadenken wat ik wilde clomid nog verder of hormoon spuiten?
maar ben bang voor spuiten wel maar ja voor goed doel he?!
met me man erover gehad en denk wel dat het hormoonspuiten wordt ( wie doet dit ook en is het ongeveer het zelfde als met pillen clomid of niet?
dus eind dec rond oud en nieuw weer ongi worden en dan nog 1x clomid en dan eind jan weer ongi ongeveer en dan feb 2012 met hormoon spuite3n beginnen denk ik nieuwe jaar en nieuwe kansen!
daar kunnen ze me eisprong en vruchtbaar heid ook beter mee zien zei ze en zo en moet ik weer vaak voor een echo in het begin pfff maar ja goed doel he?!
dus ik heb nu lekker lang weekend week haha en 8 dec pas weer werken!
fijne sinterklaas allemaal(die het vieren) en jullie horen dan 7 dec van me weer oke als ik gesprek heb gehad!
denk aan jullie en succes en sterke en hoor jullie weer!
xx
reacties (0)