14 juni ben ik voor het eerst weer ongesteld geworden na de zwangerschap en bevalling natuurlijk hihihi
Ik had gehoopt dat het nog wat langer op zich zou laten wachten, maar helaas we moeten er maar weer aan gaan geloven. Aan de ene kant vind ik het wel prettig, want ik vroeg me af of alles nog gewoon werkt. Stom he! na wat er allemaal uitkwam (hahaha) dacht ik nu doet het niks meer. maar gelukkig wel! dus we kunnen aan de tweede beginnen WHAHAHHAHAHAHAHA nee hoor daar heb ik nog geen behoefte aan. hetis wel even prima zo :)
Ik had vroeger altijd heel erg veel pijn aan mijn rug en buik de eerste dagen van mijn ongesteldheid, maar dat is gewoon helemaal weg. Nog wel wat gezeur in mijn heup, maar dat is ook minder geworden. dus daar ben ik wel erg blij mee. Ik had wel wat opvliegers, maar dat zal wel door mijn hormoonhuishouden komen. Moet natuurlijk ook weer terug naar af. Ik bloed wel meer, zal denk ik er wel bij horen??
Jammer dat het niet nog 2 maanden was weggebleven, dan was ik gewoon een jaar niet ongesteld!!!! alsof dat iets is om te vieren hahahahah
Maar als de pijn die ik altijd had niet meer terug komt, ben ik blij!! enige nadeel is, dat ik het dus niet voel aankomen. maar dat overleven we wel :)
reacties (0)