Maandag 28-02-2011
Dagje ziekenhuis! Om 10:50 bij de gipskamer aanwezig zijn, want mijn vriend zijn gips mocht eraf!!! yeah, dat scheelt weer. Stinken joh die hand hahahahah Wel raar dat ze niet nog ff een fotootje hadden genomen om te kijken of het wel goed zat, maar ja dat merkt ie vanzelf.
11:30 afspraak voor de echo. Ze gingen controleren of de baarmoedermond niet kleiner was geworden. Gelukkig niet!!! hij werd gemeten op 1,4cm dus dat is niet echt verschil met vorige keer, maar er is ook geen teken van funneling.(ontsluiting?) Ook niet als ze gingen drukken, baby lag wel iets lager weer, helemaal met zn bolletje er tegen aan. Moest hem ff weg duwen om goed te kunnen checken.Daarna nog een echo van de baby gemaakt, nog steeds alles goed!! en het blijft heeeeerlijk om hem te zien spartellen, wil hem steeds meer!! Foto van zn piemel gehad hahahaha zo schattig! IK HEB ZN HAAR GEZIEN!!!! van die hele schattige sprietjes!!! super lief!!
Daarna een afspraak bij de vk, die ging natuurlijk alles even nalopen en de stekende pijn die ik steeds onder me ribben heb is volgens hun normaal. Ik wou dat ze het even konden voelen, kijken of ze het dan nog normaal vinden. Zieke pijn!!! Maagspul gekregen, maalox. Ga dat maar proberen, alsof ik niet weet waar me maag zit, blijkbaar niet :) Ga t toch maar uitproberen, als het helpt ben ik gek als ik het niet doe. Anders zijn het me darmen, organen, aanhechting van een spier. Met andere woorden hou nog maar even vol je bent er bijna, alsof we die nog niet kende :)
Ondanks dat er geen oplossing voor de pijn is gekomen ben ik superblij dat me mannetje het zo goed doet en dat hij binnen blijft! op naar de 32 weken!!
xxxxxx
reacties (0)