Hevige krampen

Zoals de titel het al zegt had ik hevige krampen. Eigenlijk heel de week al wel van die menstruatie pijn waarbij ik het liefste op mijn buik met opgetrokken knieen ging liggen.

Gisterenavond eigenlijk leek er een regelmaat in te komen en ging het op en af met de krampen.

Vanmorgen was het nog zo en ondanks dat ik morgen eigenlijk een afspraak bij de gyn had wilde ik toch niet langer wachten.

Mocht gelijk komen en daar lag ik dan op een verloskamer aan de CTG, die was gelukkig helemaal in orde en de kleine uk probeerde uit volle kracht de peddels van het apparaat van mijn buik af te duwen.

Daarna urine ingeleverd om te kijken of er misschien weer een blaasontsteking was, gelukkig was dit niet get geval.

Daarna door voor een echo waar ik hoorde dat alles er prima uitzag, ook de baarmoedermond was nog netjes lang. Wel kreeg ik daar even een schrik te verwerken want nu we vandaag precies 27 weken zijn werd op de echo ons kleintje al op 29.3 gezet. Het kindje weegt al 1180 gram!! Op de foto zijn ook echt bolle wangen te zien.

Verder is de baarmoeder ook groot voor deze termijn maar wel mooi compact en is ie erg hard continu. Dat in samenwerking met ons grote kindje maakt dat mijn banden het zwaar te verduren hebben en daar komen de krampen waarschijnlijk door. Wel moet ik als het aanhoudt of gewoon weer bellen.

Voor de rest van de zwangerschap is er nu wel afgesproken dat ik nog wat groei echo's krijg om het in de gate te houden en er wordt met 30 weken nog eens op suiker getest. Die test was vorige keer goed, maar omdat het een groot kindje is wordt er nog een keer gekeken ook al was het vruchtwater normaal en is het met suiker meestal ruim.

Als de groei zo blijft kan het een 9 of 10 ponder worden, voor ons rede genoeg om volgende keer eens met de gyn te overleggen om als het zo doorgaat eerder in te leiden want met een mega baby is niemand geholpen...en ik zie al zo tegen de bevalling op.

492 x gelezen, 0

reacties (0)


  • LoveOurLife.

    oke,fijn dat ze je goed in de gaten houden.
    Een groot kind baren herken ik wel,ben dan ook blij dat ik nu bij 38wkn word ingeleid ivm zwangerschapssuiker/insuline. Das het enige voordeel uit het nadeel.
    Succes met rust houden,want alleen daarmee zal de last t minst zijn vrees ik!

  • Isamy

    Dat is schrikken! Je gaat toch niet eerder bevallen dan mij he! Jeetje wat een flinke is het dan al zeg! Fijn dat ze je nu goed in de gaten gaan houden! Rustig aan! x

  • Roodismooi

    gelukkig wordt alles goed in de gaten gehouden. probeer niet bezorgd te zijn. komt goed