Even een blog over hoe super goed het gaat met mijn mannetjes...
Lenn is zo slim en enthousiast... De hele dag door telt hih alles wat hij ziet (soms een beetje dwangmatig lijkt het wel)
En zingt hij liedjes. Nu natuurlijk van sinterklaas.
Het alfabet kent hij uit z'n hoofd en alle letters kan hij aanwijzen.
Soms ben ik verbaasd over de woorden die hij zegt..
Hij is helemaal zindelijk, slaapt 's nachts meestal goed, speelt graag met zn 2 vriendjes op het kdv en is mega sociaal.
Hij is ook zo super meta trots op zn kleine broertje...
Stef doet het ook heel goed! Na 7 weken zoooooveel gehuild te hebben dat we niet meer wisten wat we moesten doen. Zijn we uiteindelijk
Bij een osteopaat uitgekomen. Wat een held. Ee eerste keer had niet voldoende geholpen maar de keren erna was Stef ontzettend rustig, tevreden
vrolijk. Wat een heerlijk mannetje.
Hij probeert ook al wat te spelen met de spulletjes aan zn speelmat. Reageert op de liedjes die Lenn En ik de hele dag zingen. Het is gewoon een
compleet ander kindje.
We geven hem nu nog meer 4x een fles vab 235 en hij laat er zo'n 5,5u tot 6u tussen. Daardoor slaapt hij de nachten nu ook door.
Wat een wereld van verschil met Lenn. Die sliep pas met 16 maanden door hihi.
Ik kan oprecht zeggen dat ik ontzettend trots ben op mijn 2 lieve zoontjes.
De eerste weken heb ik heel veel nagedacht of we nog een 3e kindje zouden willen. Voor mijn gevoel zijn we nu klaar.
Aangezien tussen Lenn en Stef eigenlijk nog een kleintje zat. Denk dat dat gevoel altijd zal blijven...
Ik ben gelukkig met mn 2 gezonde jongens...
reacties (0)