Gisteren zijn we bij de gynaecoloog op gesprek geweest.
Hele aardige meid gelukkkig. Was een beetje bang dat we naar een gynaecoloog in opleiding moesten die dus eigenlijk niets zou weten. Dat hebben we bij Lenn meegemaakt. Vreselijk was dat want we gingen toen echt niet met een voldaan gevoel naar huis.
Toen ging het over het inleiden. We zouden info krijgen hoe dat allemaal in zn werking zou gaan. We hebben 15 min bij die jongen gezeten waarvan hij eerst heeft zitten bellen en toen werd ie ook nog weggeroepen. Toen hij terug kwam zei hij dat we bij de zusterspost een folder konden halen met info over inleiden. Wat een tegenvaller was dat zeg...
Maar goed gisteren dus ook bij een gyne i.o. maar wel een vriendelijke en in mijn ogen een goede.
Tegenwoordig kunnen ze een soort van berekening maken van hoe groot de kans van slagen is als je gewoon gaat bevallen. ( als je al eens een keizersnede gehad hebt)
Die kans was bij mij 61%.
Nou is dat normaal gesproken niet normaal dat je er uberhaubt over nadenkt maar door mijn ervarinb bij de bevalling van Lenn wil ik dat risico niet weer lopen.
Het heeft mij een behoorlijk gevoel van falen gegeven waardoor ik deze zwangerschap zo mega onzeker ben geworden. Vandaar dat we gisteren meteen besloten hebben dat we voor de 'gentle sectio' gaan.
Ik verheug me er zelfs op. Er zitten natuurlijk ook nadeeltjes aan maar die zitten overal aan.
Ik mag straks meekijken door een 'luikje' in het doek wat voor me is. Het moment zien dat de baby uit mijn buik komt lijkt me zo geweldig mooi.
Daarna moet de kinderarts de kleine mup even controleren maar zal de kleine zsm bij mij op de borst komen te liggen.
Wat verheug ik me hierop om dit mee te mogen maken. Nu hopen dat t kleintje niet al eerder geboren wil worden. Ook dan word het een keizersnede maar dan zal het meer spoed worden zoals ik begreep.
Deze keer heb ik ook een geboorteplan meegekregen. Dit mag ik invullen en volgende keer geven aan de gynaecoloog. Zij weten dan onze wensen.
We mogen daarin al onze wensen aangeven en zij zullen proberen rekening hiermee te houden.
Gelukkig is t makkelijk in te vullen want ik weet precies hoe we het willen.
Lenn zal die dag sowieso bij t kdv of hij 1 van de opa's en oma's zijn.
De dag zullen we niet bekend maken want dat haalt de spanning er vanaf hihi...
Eindelijk is er een hele grote spanning van me afgevallen. En hoop ik dat ik nu echt nog wat weekjes kan gaan genieten van de zwangerschap :wub
reacties (0)