Morgen 14 weekjes zwanger. Wat een geluk.. Maar blijft ook nog wel spannend.. Eigenlijk ben ik er van overtuigd dat alles prima gaat.
Helaas zijn er op t werk momenteel weer flink wat spannende tijden. Zo zal het voorlopig in de kinderopvang wel blijven, gruwelijk kabinet. Door de spanningen op t werk en de vermoeidheid lijkt het wel alsof ik nog meer moe ben als ik 's avonds thuis ben.
de vermoeidheid en misselijk blijft gewoon keihard hangen :(
Maandag hebben we de combitest gehad. We wachten op de uitslag. Voorlopig staat 5 september als uitgerekende datum.. We zullen zien wat het word. Ben echt dolgelukkig dat Lenn een broertie of zusje krijgt. Wat zal hij goed zijn als grote broer zijnde! Trots!
Ik weet hoe je je voelt meis! Ook ik ben heel moe en misselijk als ik s avonds van het werk thuis kom. Ik vroeg aan de vk wanneer de ergste misselijkheid weg gaat. Nou dat zou toch nu moeten zijn..... Pff ik weet het niet hoor, volgens mij zijn we er nog wel even zoet mee.
Alles gaat goed met je kleintje hoor, waarom niet! Lekker genieten van de fijne momenten en straks zie je je mannetje stralen als grote broer, heerlijk!
Xxx
Pff die misselijkheid is zoo lastig he. Ik heb er ook nog last van.. bij ons moeten ze direct stoppen met werken als je met kinderen werkt..
alles zal wel goed verlopen! ;-)
Geniet er maar vvan!
eniet meid! Hopelijk trekt de moeheid snel bij en de misselijkheid weg... En qua werk .... praat me er niet over dan wordt ik ook misselijk Geniet van je wondertje in je buik ik weet zeker dat Lenn een hele trotse broer wordt
reacties (0)