Nou, gisteren heb ik dan toch ook maar eindelijk mijn beste vriendin gebeld. Zij stuurde een berichtje dat zij donderdag in de uitzending met Derek komt (die helderziende). Zij wilde daar heen om misschien antwoorden te krijgen mbt het overlijden van haar moeder.
Toen heb ik haar maar gebeld en na de priet praat verteld dat ik zwanger ben. Ze was helemaal blij en heel enthousiast. Na de normale priet praat heb ik ook maar gezegd dat ik het toch weer moeilijk vond. Haar reactie: "Meid, ik denk gewoon maar zo, zolang mijn moeder denkt dat ik er nog niet aan toe ben, gebeurd er gewoon niets". Tja, zo kan je het ook zien, maar dat neemt niet weg dat zij waarschijnlijk niet op de normale manier zwanger kan worden.
Al met al, ze gaat volgende week met mij mee naar de verloskundigen. Ze wil het dit keer (mijn zwangerschap) allemaal wat bewuster meemaken en er voor mij zijn. Zo lief van haar.
Dat was het weer even. Morgen dan krijgen jullie nog een blog over mijn echo.
Liefs,
Shy
reacties (0)