Tja

Vandaag zijn we bij het consultatiebureau geweest. Daan groeit precies volgens het boekje. Zijn laatste prikkies heeft hij ook gehad, hij had alleen een pruil lipje maar hoefde niet te huilen. Nu is het een ander verhaal. Hij kan niet slapen... zo zielig. Hij is alleen maar aan het huilen. Hij heeft al een zetpil gehad maar dat heeft ook niet gewerkt.
Nou maar hopen dat als hij slaapt, hij lekker doorslaapt en er morgen geen last meer van heeft.
Op dit moment zit mijn vriend bij hem en hij is net stil. Nu maar hopen dat hij lekker in slaap valt. Normaal ligt hij al een uurtje te slapen dus je zou denken dat de vermoeidheid het op een gegeven moment wel moet winnen.
Ik ben blij dat hij pas weer over een half jaar prikkies hoeft, het is normaal zo'n makkelijk en lief kind en ik vind dit zo zielig. Slapen is eigenlijk zowat nooit een probleem.
Nou dat was het weer even. Hij ligt nu te slapen zegt mijn vriend dus we zullen zien wat voor'n nacht het wordt.

394 x gelezen, 0

reacties (0)



  • Mams van Kenji~Gio

    HEy hey,

    Kenji heeft op 23 dec zn prikjes gehad. Dezelfde als jou ventje..
    Kenji heeft hier duidelijk ook meer last van gehad dan bij de vorige prikjes.
    Nu ook een aantal dagen wat verhoging,tot zelfs 1 dag echt koorts (39gr) en ook erg hangerig en niet willen slapen etc etc..

    Hij was er na een paar dagen weer vanaf en niet lang daarna werd hij een beetje verkouden.
    Of het met elkaar in verband heeft gestaan weet ik niet,maar dat deze prikken meer invloed hadden was wel duidelijk.

    Gelukkig pas weer over een paar maanden.