Hoi!
We zijn weer terug van vakantie! En wat was het heerlijk. Anderhalve week op de Azoren (Sao Miguel). Heel weinig toeristen en lekker weer! En mooi! MOOI! Fantastisch gewoon, het woord groen krijgt toch een andere betekenis.
De vlucht ging redelijk, heen hadden we een plekje vrij en heeft Leon nog wel even geslapen, maar terug moest hij toch wel een paar keer flink huilen. Uiteindelijk viel hij 20 minuten voor de landing in slaap. Maar gelukkig sliep hij door tijdens de landing en het kwartier terugrijden naar Schiphol (we hadden de polderbaan).
Verder is het wel aanpoten met een 13 maandige. Hij blijft maar dingen doen die hij niet mag natuurlijk ;-) Maar hij heeft ook heerlijk gespeeld en heel goed geslapen! Maar foto's zeggen meer! Dus hier komen ze!

Lagoa, waar ons appartement was.

Walvissen en dolfijnen spotten

Walvissen zijn saai!

Oceaan

Blaadjes aan mamma geven.

Uitzicht

Uitzicht

Terra Nostra Park

Spelen!

KOEKIE! NU!
reacties (0)