Morgen gaat het gebeuren

Hoi Dames,

vandaag nog even bij ons mannetje gweest en lekker met hem geknuffelt. de ingreep is van vandaag naar morgen verhuisd dus morgen (dinsdag) om 10uur in de ochtend gaan ze hem opereren.. de cardioloog heeft ons verteld dat hij laat maar zeggen tijdens de ingreep een hartstilstand gaat krijgen.. en dat de ingreep tijdgebonden is en ze dus heel snel moeten werken. ik heb hier erg van geschrokken want dit hadden ze niet eerder gezegt. ik maak me erge zorgen, logisch want ik ben en blijf een mama nu... wat nou als zijn hartje niet meer op gang komt erna? en wat een vreemde ingreep dan. maarja het bleek normaal te zijn dat dat gaat gebeuren en toen ik hem wilde verlaten gingen ze al zijn infuus plaatsen voor de nacht.. vannacht om 3u gaan ze ook beginnen om hem medicijnen toe te dienen om zijn hart te versterken en zijn bloeddruk als het ware omhoog te jagen zodat hij de operatie goed ingaat.... ik maak me zorgen, om hem, om ons, om mij want ik loop er wel goed bij, maar eigenlijk ben ik dieper en dieper een kuil aant graven, ik eet niet, ik slaap niet, heb knallende koppijn en buikpijn.. en volgens mij ook koorts...................maar waar ik me het meeste zorgen om maak is om Jordans Toekomst...................... als ik al hoor hoevaak we nog terug moeten komen als het oprekken van de aortakleppen niet werkt... dan houd ik mijn hart vast... niemand hoort zo'n kindje te krijgen in hun leven.... dit gun je niemand!

440 x gelezen, 0

reacties (0)


  • MamaDebbie<3

    Jeetje, de rillingen lopen over mijn rug. Heel veel sterkte lieverd! Dikkeknuffel

  • Ezra

    Oh meisje :( Heel veel sterkte morgen. Ook hier zal een kaarsje branden morgen voor de kleine man.
    Veel liefs, Wendy

  • francisca81

    jeetje wat heftig allemaal zeg!:(
    heeeel veel sterkte van mij en dat het allemaal super goed mag verlopen!
    XXX

  • moeder1978

    heel veel sterkte hoop jordan de oparatie goed zal door staan

  • my,princess,and,me

    Heel veel sterkte vandaag wat super eng! Zal duimen dat alles goed komt!

  • mamavanbentley

    Veel sterkte komende tijd dat jordan er goed uit mag komen! Liefs

  • mama debbiej

    Ah wat erg!!
    Meis , ik wil je heeeeeel veel sterkte wensen!!
    morgen draaien mn duimen voor jullie!

  • annieka

    oh wat erg zeg, ik weet niet wat ik zeggen moet maar morgen zal ik aan jullie denken en bij deze heel veel sterkte. ik hoop dat je een beetje slaapt want het zal morgen een zware dag worden. komt goed meis zeker weten

  • jojo32

    ik wil jullie veel sterkte wensen voor morgen en duim dat de operatie goed verloopt en dat jullie je mannetje gauw weer in jullie handen mogen houden

  • ElianoEnThiago

    O meid wat erg. Niet gek dat je je zelf zo "verwaarloosd" Maar je moet wel een beetje aan je zelf denken. Je kleintje heeft je heel hard nodig!!! Ik duim voor je dat morgen alles goed gaat. Sterkte!!!!