Bruinbloed verlies

Ik verlies vanaf maandag bij het plassen kleine beetjes bruin. Soms wat meer soms helemaal niets soms vloeid het kort. Sochtends en savonds meestal wat lichte  krampjes. Wat een onzekerheid. Verloskundige vertelde dat ik moest afwachten of het doorzet....tot op heden nog niet en lijkt het bij vegen bruin te blijven. Gister avond in bed waren de krampen wat heftier maar geen verlies van bloed.  Vandaag urine afgeleverd moest van vk controleren op blaasontsteking. Vriendlief houdt de moed erin maar soms heb ik het idee dat het mis is. VK zei ook dat het alle kanten op kan gaan maar zolang het niet overgaat in helrood en hevige krampen was het niet alarmerend, kon innesteling zijn maar lijkt mij dat dat niet 4 dagen duurt. Geen grote stolsels verloren wel kleintje maar leek meer op verklonterde bloedjes Vk zegt bruinbloed is oud bloed maja dat maakt me niet minder bezorgd.


16 dec echo nog 2.5 week ongeveer ik hoop zo dat we mooi kloppend hartje mogen zien. Ik hou er wel al rekening mee dat het aslnog mis kan gaan. Mensen met ervaring bruinbloedverlies? Ik weet bij ieder mens is het anders. 


Liefs mij

365 x gelezen, 0

reacties (0)


  • xxannexx

    He wat vervelend, ik had toevallig afgelopen week ook bruin verlies en op internet staat overal dat t oudbloed is, weet alleen niet hoe dat zit tijdens een zwangerschap!! maar zou me nog niet teveel zorgen maken zolang t niet rood is...succes

  • rlyblue

    Aiaiai, dat is toch eng! Ik hoop met je mee dat het toch goed zit!

  • huppel87

    Hier tijdens deze en mn vorige zwangerschap bloed verlies gehad. Deze zwangerschap tot en met 13 weken. inmiddels 23 weken zwanger. Hoop dat het bij jou ook gewoon goed zit meis!

  • Lady-nies

    Ik heb bij 7 wk me miskr gehad maar had al een week kramp en geen bloed op de vrijdag dat me miskr plaats vond kon ik niet liggen zitte en staan en had ik egt donker rood bl verlies. Ik denk dat het bij jou gewoon oud innestelings bloed is. Krampjes komt door dat je baarmoeder zich klaar maakt vöor een zwangerschap want ik had heel de week hele erge menstr krampe