Gevoelige borsten/tepels

Jeetje zeg het lijkt wel of met de dag me borsten groter worden. Helemaal niet erg natuurlijk haha want ze voelen weer lekker vol na de borstvoeding van me jongste dochter. Want ze waren erg leeg gedronken, theezakjes :(..... maar NU zijn ze handvol, heel fijn maar me tepels zijn pijnlijk!!! Heb ik bij de eerste 2 zwangerschappen niet gehad, zal dit de eerste andere symtoom zijn van een jongenszwangerschap hihi...hopelijk blijven me borsten zo vol maar zall wel weer leeg zijn na borstvoeding helaas. Maar vind mamamelk belangrijker kan er altijd siliconen in doen hahaha.

431 x gelezen, 0

reacties (0)


  • Mijn Wondertjes

    bij me zoon had ik lekkende borsten met +- 34 weken maar ze waren op zich niet gevoelig. misselijkheid met vlagen over de dag heen tot +- 22wk en tegen het einde weer.

    Bij de meiden 24 uur per dag/ 7 dagen in de week tot het eind. Veel overgeven/ bijna geen ene lucht kunnen verdragen want dan hin g ik weer boven de pot en maar 7.5 kilo en bij de laatste 4.5 kilo in totaal. Mijn tepels begonnen bij de meiden +- 28wk en ze werden steeds gevoeliger tot op gegeven moment, alles wat er tegen kwam was pijnlijk. Er was niks aan me tepels te zien behalve dat erop gegeven moment melk uit kwam. Me meisje is nu een jaar en er komt nog steeds uit een borst melk terwijl ik al een hele tijd ben gestopt vanwege haar reflux/kma.

  • Mama95

    Had ik ook vooral tijdens de eerste 3 maanden van mijn zwangerschap en dat was ook van een jongen!