Ze is al vanaf vrijdagochtend ziek.
In ochtend rillen van de kou en later die ochtend 38.5. Zetpil gegeven. Ze wou perse naar zwemles maar eenmaal daar wilde ze niet meer zwemmen dus hup weer naar huis. De volgende dag nog steeds koorts alleen nu rond 39 a 39.5. Zondag liep het naar de 40.0. En dat ondanks der zetpillen.
maandag nog steeds koorts maar het lijkt soms beter te gaan met dan een half uur later weer ziek, doodziek, ze wil slapen en alleen maar liggen.
Gisteren ook nog steeds koorts maar dan rond 38.3. Maar in de avond weer 39.6. En vandaag stonk haar ochtend luier echt heel erg. ( ze is de nacht nog niet zindelijk). Ik dacht meteen blaasontsteking. Ze drinkt al deze dagen wel alleen wel te weinig.
Ik heb huisarts gebelt en we moesten vandaag langskomen ivm aanhoudende koorts.
Geen blaasontsteking, wel een rood rechteroor,dit kan oorontsteking zijn maar ook van de koorts komem.
En ze heeft sowieso een longontsteking....arm meissie. Ze moet elke 15min. een slokje drinken en ijsjes tussendoor. Verder heeft ze antibiotica en als ze verslechterd moet ze opgenomen worden in het ziekenhuis.
Hopen maar dat snel opknapt. Over 2weken is ze jarig en wordt ze 4jaar. Maar dan is ze toch wel de oude hopelijk!
reacties (0)