E. losgelopen!!+schema borstvoeding

Ok ok, zondag de 17de 3stapjes!! En op mijn verjaardag (gisteren dus) weer 2stapjes!! Ook los staan. De net bracht ik n.aomi en e.nora naar de creche en ik deed de jas uit van n.aomi, en e.nora stond gewoon naast me, zonder hulpmiddelen om vast te houden!! Ze wordt volgende week 9maanden!!
Ook sinds vrijdag 'dadadadada'.....ze slaapt sinds 3nachten weer slecht dus ze zal wel last hebben van ontwikkelingen.

Borstvoeding doe ik vanaf zaterdag ook alleen nog maar ochtend en middag en troostslokjes tussendoor als ze huilerig is. Daar is tenslotte borstvoeding zoo makkelijk voor!!
Ik hoef dus niet meer te kolven. Vandaag is me eerste werkdag weer na het weekend en moest om 12.30 even de druk eraf halen met de hand omdat me kolf thuis ligt. Morgen neem ik een flesje mee om het op te vangen want moest nu weggooien, zoooo sonde!!!

Schema ;
5.00 borstvoeding
7.00 boterham en ik bied daarna nog borst aan,meestal wil ze niet.
09.30 fruit en sap
Slapen max. 1uurtje.
12.00 boterham met daarna kunstvoeding 150+5
slapen max. 1uurtje.
17.30 avondeten met yogurt of als me borsten heel erg vol zitten geef ik me borsten ipv yogurt.
19.00 na het badje aan de borst in slaap
22/23 kunstvoeding 180+6 met 15gr pap.

Het kan zijn dat de bv terug loopt, maar na 9maanden heb ik me 2de doel bereikt, ik vind het goed! En als het tot 1jaar zo kan als hierboven zou ik nog trotser zijn hihi!!

417 x gelezen, 0

reacties (0)


  • Mijn Wondertjes

  • mammie22

    Wauw meis! Wat gaat ze snel he! Super knap!! En wat een mooi schema!
    Ik ga weer werken.....pfff.....druk hier!