Hoe verloopt de logopedie

Eigenlijk heel goed. We gaan nog steed elke week 2x. Me moeder op maandag omat ik werk, en vrijdags kan ik zelf mee. De letter V heeft ze zo goed als onder de knie. Nu zijn we de letter W aan het leren. De W van 'waf waf'...Ook dat gaat al erg goed omdat het hetzelfde leerproces is als de V dus heeft zij het snel door.

Volgende week vrijdag krijgt ze weer de gehoortest bij de Auris en psychologisch onderzoek. Maar de logopediste verwacht ( als ze niet verlegen wordt) dat ze normaal zal score. Ze heeft vorige week wel een oorontsteking gehad die zonder medicijnen vanzelf overging met 1 week...dus hopelijk lukt dan de gehoortest wel.

We merken wel dat ze mondiger wordt in de zin van brutaler. haha...Maar wel heerlijk zo bijdehande tante haha.....

443 x gelezen, 0

reacties (0)


  • mammie-van-j

    ow meis echt heel fijn om dit te lezen. Leuk he zo'n klein brutaaltje, ik lig er soms om in een deuk bij onze meid. Zo krijgt ze ook meer zelfvertrouwen! gaat helemaal goed komen met jullie moppie! dikke kus

  • Mijn Wondertjes

    Onze zoon is de laatste tijd ook brutaler geworden en niet op een leuke manier