Zoals alle dagen voel ik eigenlijk helemaal niets. Voel me perfect! En jah, hier en daar af en toe een harde buik.
Vanmiddag rond 17.00 kreeg ik menstruatiepijn. Twijfel of het me darmen waren maar hoefde niet naar de wc. Het was wel duidelijk menstruatie'pijn'. Ik vind pijn een groot woord. Het zeurde. En jah, mijn pijngrens is hoog. ( Maar weeen vind ik toch wel verdomd veel zeer doen haha). Maar ik heb geen voorweeen verder.
Maar na 15minuten was dat menstruatie gevoel weg en heb ik daarna tot 19.00 ongeveer elke keer steken vanaf me blaas tot beneden me doos zeg maar. En elke keer bedoel ik ongeveer 10x mee. Kan ook minder zijn maar absoluut niet meer.
Zal ze dan nu eindelijk aan het indalen zijn, of zijn dit wel voorweeen...Ik weet het even niet. Woensdag naar de verloskundige voor controle en dan weten we weer meer!
reacties (0)