8 maandjes

even tussendoor,dit is een tekstje die ik gisteren in Yasmine haar dagboek schreef,maar nog geen zin/tijd gehad om het hier te plaatsen.Gisteren is ze dus 8maand geworden.

Dag mijn klein schattig bolleke,

vandaag alweer 8maandjes oud.

Pffff,wat gaat de tijd toch snel,een beetje te snel.

Het lijkt nog steeds gisteren dat je nog in men buikje woonde en nu alweer 8maandjes oud.Mama en papa beseffen dat we voor de volle 100% van je moeten genieten.

Want voor we het goed en wel beseffen loop je rond en ga je voor het eerst naar school.

Ondertussen heb je weer zoveel bijgeleerd.Zo leerde je van je rug naar buik rollen.Meme Christine en nonkel Marc waren erbij.Mama was zo trots op je.Maar eenmaal je op je buik lag huilde je omdat je niet terug kon draaien.Nogthans kon je het maar nu lijkt het alsof je het niet meer kan kan of niet meer wil.Ook kan je nu helemaal alleen zitten en elke dag kan je het langer en langer.Je probeert zelf al te kruipen maar je weet nog niet hoe je je handjes en beentjes samen meot verplaatsen met frustraties als gevolg.

Ook ben je beginnen met brood eten.Confituur(jam voor de nederlanders) is je favoriet,maar een droge korst of een stukje jonge kaas gaan er ook vlot in.

Mama weet niet meer wat te schrijven dus ga ik maar afsluiten en ook mijn bedje opzoeken.Eerst papa wakker maken,want die is in de zetel inslaap gevallen.

Slaapwel en tot de volgende keer

Dikke zoen

Mama

(zoals ik eerder zei heb ik dit deze nacht in Yasmine haar dagboek geschreven doordat ik niet kon slapen.Had geen zin meer om de pc opnieuw op te zetten om het hier ook te typen dus krijgen jullie het vandaag)

groetjes

Jessie

405 x gelezen, 0

reacties (0)



  • my babyboy

    8 maandjes alweer, gaat snel zeg....