maar ik dacht laat ik nu maar eens een blogje type over mijn en me meiske
we hebben in het afgelopen jaar heel veel dingen mee gemaakt maar alles is nu gelukkig op zijn pootjes terecht gekomen !!
we hebben nu inmiddels een eigen huisje en dat bevat ons heel erg goed !!
ik heb alleen wat minderen dingen mee gemaakt ..... ik heb vorig jaar 9september een mola zwangerschap gehad en het was allemaal eigenlijk niet gepland om zwanger te worden !!
naar een paar dagen toch goed naar denken ben ik naar de huis artst gegaan of ik toch een doorverwijzing kreeg naar de gyn om echo te late maken om toch eens te kijken hoever ben ik nu dan ?
ik mocht in diezelfde week naar de gyn toe en het moment dat ik daar in de stoel lach was verschrikkelijk er was in eerste instantie een verdacht op een buitenbaarmoederlijke zwangerschap dus heb die dag ook een arbortus pil mee gekregen naar huis toe !! en in het ziekenhuis hebben ze een HCG waarde geprikt en ik zat op vrijdags op een waarde van 721HCG en dat is erg hoog !!
ik heb 3dagen lang gehuild en veel verdriet gehad en ook nog al wat angsten want ik snapte niet hoe het kwam dat dit in mijn gebeurde het was gewoon verschrikkelijk
vervolgens moest ik maandags naar het weekend weer terug voor het HCG hormoon en smiddags kreeg ik de uitslag ik zat gewoon al op een HCG van 3000
dus in een paar dagen tijd schoot het HCG hormoon omhoog dus ik moest maandags ook meteen opereerd worden en ze hebben links en rechts bij de eierstokken kystes weg gehaald en curratage gedaan omdat er iets in mijn baarmoeder zat ........
een dag naar de operatie mocht ik gelukkig alweer naar huis omdat me HCG hormoon ook weer zakte !!!
6weken naar de hals overkop operatie heb ik de uitslag gehad dat ik een mola zwangerschap had en of ik asjeblieft tog weer ff moest komen prikken voor het HCG hormoon ik dacht echt houdt het dan nooit op want ik voelde dat ik af zakte in een depressie omdat ik zo bang en geschrokken ben van het heele gebeuren !!
nou gelukkig was het hormoon 6weken naar de operatie gezakt het was eerst vrijdags 721 maandags 3000 dinsdags naar de operatie weer 720 en 6weken naar gelukkig weer 0.1 maar ik moest vanaf oktober maand naar mijn miskraam 6maanden lang om de 6 weken bloed prikken nu 24maart is gelukkig eindelijk de laatste keer !! en afkloppen alles was iedere keer goed !!! nu mag ik dan volgende maand weer zwanger worden en daar ben ik ook zeer blij mee maar vind het ook heel eng en spannend want ja het spookt toch wel een beetje in je koppie !!
ik heb wel psygelogische hulp gehad omdat ik dus ook echt moeite had met heele gebeuren !! maar het heeft geholpen en voel me nu ook weer heel goed en ben ook weer positief !!
nu vanaf volgende maand hebben mijn partner en ik besloten om het mirena spiraaltje eruit te halen en het opnieuw te proberen
en ik ben heel benieuwd
voor die vrouwen die het mee maken of mee gemaakt hebben petje af hoe jullie je door die tijd heen hebben geslagen gelukkig is mijn de chemo bespaard gebleven !!
maar even goed ben ik heel erg geschrokken en heb het heele proces op mijn manier verwerkt !!
maaaar nu even over mijn dochtertje sofie :D zij is inmiddels alweer 3jaar oud :D de tijd vliegt voorbij en ze groeit als kool hihihihii
ik ben ontzettend trots op haar !!! voor de rest gaat het toppie allemaal weer volgend jaar 24juni ga ik trouwen :D en nu dit jaar juni lekker samen wonen :D
zo dit was dan weer even een blogje van mijn groetjes sarah !!!
reacties (0)