Wat een hel dat kdv

Ik ben nog steeds niet te spreken over dat kdv...

Ik moet het nog steeds even kwijt. Vorige week toen kwam ik haar weer halen en ze zat echt van top tot teen onder opgedroogt eten en ze was gewoon vies...heel haar gezicht vies en haar truitje dat donker blauw moest zijn dat was gewoon wit....Voor de rest was de opmerking van die leidster ze heeft wel 3 keer gepoept!! Dus ik had zoiets "ja en ?? " Dan moet ze maar een ander beroep kiezen hoor...Ik werk in het ziekenhuis en assisteer bij darmonderzoeken tja..ga ik toch ook niet zeiken over stront!!!!!!!

Voor de rest leggen ze haar pas om 3 uur op bed terwijl we nu al 5 keer hebben aangegeven dat ze om 1 uur op bed moeten leggen...ZIJN ZE DAAR HARDHOREND OFZO??? Ik kom haar namelijk al kwart over 4 halen en dan ligt ze dus net...vervolg een oververmoeid kind...

En waar ik nog het meeste aan ergert dat ze als het mooi weer is niet naar buiten gaan!!!!!!!!!!!!Want de opmerking is ZE KUNNEN NIET LOPEN!!!!!!!!!!!!

Ik heb er zo de pest aan dat kdv...dat ik me nu ergens anders heb ingeschreven....want ik heb het zo gehad....

390 x gelezen, 0

reacties (0)


  • bois

    jeetje meis, wat een narigheid! groot gelijk dat je je ergens anders hebt laten inschrijven!
    x

  • RC

    groot gelijk hier gaan ze wel naar buiten en laten ze Roos heerlijk buiten ranzig worden van het spelen op de grond hihi en tja dat ze vies is vind ik niet erg als het maar vies is van het spelen en niet iets wat je zo kunt schoonmaken. Ik hoop echt dat het nieuwe KDV wel leuk is want zo hoort het niet te zijn

    dikke kus van mij

  • natascha en rick

    meid groot gelijk gewoon naar een andere gaan dit is echt belachelijk
    xx

  • anja-1986

    nou dat klinkt echt verschrikkelijk dat kdv!!! Bah! Ik zou gewoon nu echt op je strepen gaan staan en anders een officiele klacht indienen! Snap echt niet waarom ze nie met de kids naar buiten gaan! En ik vind het niet meer dan normaal dat ze een schone toet enzo hebben! Zou het nu echt aanpakken hoor meid!

    Suc6! Lieeefs

  • wondertje-noelle

    Pff.. je hebt helemaal gelijk.. maar ik had ze na die 2de bijtincident er al afgehaald.
    en of ze nu kunnen lopen of niet,.. voor die kleintjes is het buiten ook leuk.. kleedje neerleggen met speeltjes en huppa ze kunnen even buiten spelen.

  • Maenade

    Goed zo! Weggaan daar, dit klinkt niet oke. Heb je wel eens gehoord van antroposofische kinderdagverblijven? Google het anders even, wel de moeite waard!