Slecht nieuws bericht

Ten eerste spijt het me geweldig dat ik niet eerder van me heb laten horen maar goed dat ging niet anders.

Eerst was ik heel erg duizelig van de bevalling enzo. Toen ik een heel klein beetje was opgeknapt kreeg ik de tweede klap en dat was de uitslag van de hielprik. Ik werdt om 4 uur s'middags gebelt en er werdt tegen me gezegt dat ik met spoed naar het sophia kinderziekenhuis moest in Rotterdam. Ons meisje moest binnen 24 uur gezien worden ivm de uitslag van de hielprik. Daar kwam uit dat ze een te trage schildklier had. Ik mijn man gebelt midden in de spits naar Rotterdam en eenmaal daar aangekomen gelijk door naar de spoed eisende hulp. Bloed geprikt, urine afgenomen en een gesprek met een arts. We waren pas om 11uu s'avonds thuis. De volgende dag om 9uur weer naar het ziekenhuis voor foto's van de schildklier. we moesten eerst ons melden bij dekinderafdeling en daar kreeg ze een infuus. Na 2keer prikken en dat wil je echt niet zien bij je eigen kind was het gelukt en werdt er jodium ingebracht voor de foto van dan kunnen ze de schildklier zien. Na steeds sessie's van 5 min durende foto's waren we pas om 15.00uur klaar. PPff....Toen terug naar de kinderpoli en toen kregen we een afspraak mee voor een echo. Die was dus vandaag. Daar was geen schildklier weefsel op te zien. Dus waarschijnlijk heeft ze helemaal geen schildklier. We hebben in de tussentijd wel tabletten gehad en die moet ze nu heel haar leven slikken. Ik moet zeggen die slaan volgens mij al aan want ze was erg duf in het begin en nu wordt ze al wat levendiger. Ze heeft het wel nog steeds koud en dat ligt ook aan de schildklier dus we zijn nog steeds met kruiken bezig. Morgen moeten we voor een gesprek bij de kinderarts en die gaat ons vertellen wat we allemaal precies aan de hand is en wat er staat te verwachten de rest van haar leven.

Zo, dit was even mijn verhaal.

groetjes, Sylvana

384 x gelezen, 0

reacties (0)


  • RC

    oh meis dat is echt heel erg schrikken en balen zeg ik hoop echt dat alles goed komt met haar.

    Veel succes liefs snuf

  • wondertje-noelle

    Idd slecht nieuws..maar hopelijk kan je kleine meis er mee leven door die medicijnen.. Hopelijk heeft ze er niet veel last van en komt alles goed!! Heel veel sterkte toegewenst de komende onzekere dagen..

    Liefs Chantal & Noëlle

  • mama van janey en lyenne

    jeetje meid wat erg.
    veedl sterkte de komende tijd en geniet van jullie kleine
    xxxx

  • R.osanne87

    Jeetje meis.. Wat een verschrikkelijk nieuws is dat zeg!! Wat ontzetten zielig ook voor je meisje.. Gelukkig leven we in deze tijd, en zijn de artsen er snel achter gekomen!
    Succes en veel sterkte ermee..
    Liefs X