Bevallingsverhaal

27 Juli had ik de hele dag al last van buikpijn maar ging er nog niet echt op in .

Mij vriend had me opgehaald bij me ouders en we zijn daarna eten gaan halen . Toen werden de weeen wel iets sterker en werd benauwd . Toen we thuis waren heb ik toch maar de verloskamers gebelt en die vonden het niet echt nodig dat ik kwam maar als ik wou komen voor me eigen zekerheid dan mocht dat wel . We zijn toch gegaan en waren daar om 9 uur s,avonds ctg gehad en had om de 6 minuten weeen en had 2a3 cm ontsluiting ,toen moest ik 2 uur op het ziekenhuis wachten want dan zouden ze weer inwendig onderzoek doen tegen 12 uur hebben ze weer inwendig onderzoek gedaan en had ik 3a4 cm ontsluiting en hebben ze besloten me vliezen te breken dat was tegen 0:27 de weeen werden meteen heftiger en heb een ruggenprik gekregen wat een verlichting .

Na paar uur weeen te hebben gehad kwam er geen vordering in de cm en elke wee die ik kreeg ging onze dochter achter uit dus hebben de tegen kwart over 4 ongeveer besloten voor een keizersnede . Ik was helemaal blij want ik wist dat ik mij dochter binnen een uur zou zien dus ik ging lachend na de OK . Daar aan gekomen heb ik weer een nieuwe ruggenprik gekregen werden en doeken voor me gezicht gemaakt en me vriend mocht naast me komen zitten ik heb de niks van gevoelt alleen dat ze zaten te drukken en te doen want ze kregen onze dochter en moeilijk uit . Na een tijd te hebben gedrukt en doen is onze dochter Selena om 4:58 smorgens geboren en ohh wat is ze prachtig .

Ik ben vrijdag uit het ziekenhuis gekomen heb nog wel een tijdje last gehad van de wond maar het gaat nu goed en vandaag gaan we voor het eerst bij mij ouders weer op visite .

361 x gelezen, 0

reacties (0)



  • mama van S en L

    wat een mooie bevalling en wat leuk zeg!!! is jullie meid ook op 28 juli geboren!?? onze zoon ook...
    hij is geboren om 04.05
    dus selena in het zelfde uur 3 jaar later wat grappig