Reading gekregen

Via een kennis van ons hebben we voor Daan een reading laten doen Dit omdat we soms wel twijfelen of we t goed doen voor Daan, hij een complex  karaktertje heeft. 

We hebben dus een kennis die erg met het spirituele bezig is en die schrijft regelmatig een soort wedstrijd uit waarin je een reading kan krijgen. Ze doet dit op basis van een foto, dus je hoeft er niet naar toe. (we hebben haar heel lang niet gezien, dus ze kent onze jongens niet!)

In ieder geval, wij kregen van haar die reading. En inmiddels ook binnen. Een heel verhaal, maar zo herkenbaar!! Het is heel mooi om te lezen hoe Daan in elkaar zit. Wat ze beschrijft is helemaal hoe Daan is. Intelligent, gevoelig, leergierig. We moeten hem zeker prikkelen.

Ik ga niet alles hier opschrijven, maar ik ben er wel heel erg blij mee. Zou t zeker aanraden, als je zit met speciale vragen, maar ook gewoon zomaar. Als je nieuwsgierig bent.
Je kunt haar vinden via www.delemniscaat.nl
is niet mijn stijl om reclame te maken, maar zij heeft t verdiend.
kan ook contact maken met ongeboren kindjes, die nog niet zijn geboren. Heb ik geen ervaring mee, maar is ook bijzonder...

Ik ben er in ieder geval blij mee!

421 x gelezen, 0

reacties (0)


  • linda19091979

    Bijzonder he dat mensen dat kunnen? Fijn dat je er zoveel aan gehad hebt! Ikzelf communiceer regelmatig met mijn overleden oma en dat doet me ook ontzettend goed. Ik geloof ook echt heel erg in dat soort dingen en misschien ga ik ook wel eens contact met haar opnemen!

    xxx

  • k.abouter

    Wat fijn dat je er zoveel baat bij hebt en dat het je herkenning geeft en een goed gevoel! Als ik er behoefte aan zou hebben zou ik ook zeker zoiets doen, want ik geloof er zeker in!

  • Mijn Wondertjes

    heel bijzonder

  • mamavaniris

    bijzonder

  • Martiine

    Bijzonder,..