Het is alweer een tijd geleden dat ik hier wat geschreven heb, dus ik zal even kort vertellen hoe t hier gaat.
Met mij gaat t best goed, morgen alweer 32 weken zwanger, dus het begint te kriebelen nu. Ik heb vandaag geregeld dat de 18e mijn laatste werkdag is, zou eigenlijk nog een paar dagen langer moeten maar zie t niet zo zitten. Merk dat ik echt het liefst mezelf helemaal terug zou trekken, zit in de "laat me met rust" fase. Had ik bij Daan ook best last van en dat is in mijn functie, waar ik veel contact heb met mensen niet zo handig, dus ik stop lekker op tijd!
Ik voel me op zich verder best goed. Heb wel elke dag erg last van mijn ribben, links net onder mijn borst. Dit had ik ook bij Daan en is behoorlijk lastig. Het enige wat er tegen helpt is eigenlijk liggen en dat lukt natuurlijk niet zo vaak.
We zijn voor de baby al wel een heel eind met de voorbereidingen, ik moet nog wat kleine dingen kopen, maar de basis is klaar. Alleen het kaartje nog. Mijn man is vormgever en wil t zelf ontwerpen, maar heeft eigenlijk geen tijd, en ik begin daar nu toch echt een beetje nerveus van te worden. We hebben afgesproken dat als het dit weekend nog niet is gelukt, ik toch naar een drukker ga volgende week. Kan niet meer wachten.... Ben benieuwd!!
Met Daan gaat t goed, is inmiddels 13 maanden en is een heerlijk mannetje. Hij krijgt nu voor het slapen gaan ook gewone melk ipv opvolgmelk. En eet alle maaltijden met ons mee, makkelijk en erg gezellig! Hij lust namelijk erg veel en kan met smaak eten. Iedereen waarschuwt me dat dat na zijn 1e verjaardag over is, maar dat is hier dus nog niet zo. Ben ook hier benieuwd naar!
Nou, dat was t wel zo'n beetje voor hier. Ik eet nog snel wat fruit en ga dan vlug slapen, het is bijna 22 uur en normaal lig ik al, de dag begint om 6 uur, dus ik heb mijn slaap hard nodig!
(ps fijn dat de site weer gewoon werkt!)
reacties (0)