Grote mannetjes, grote schema's (10maanden)

Ben ik nog even, sinds de vakantie slaapt Daan nog maar 1 keer per dag. Meestal gaat hij nu rond de middag ( na het eten) naar bed en slaapt dan een uurtje of 2, soms iets meer, soms iets minder. Hij wordt echt groot!
Hij wil ook de fles niet meer bij mij op schoot drinken, die wil hij zelf, op de grond, opdrinken.... Tjsa, meneertje heeft een mening hoor ;-)

En als laatste wil hij NIET verschoond worden, dit vind ik wel echt heel naar. Hij is dan op de commode zo ontzettend aan t draaien en huilen (krijsen) als dat niet lukt... en dat bij iedere verschoning;-( Dat is iets minder, dus als er iemand is die daar wat op weet... heel graag!


415 x gelezen, 0

reacties (0)


  • mamavaniris

    iris wil nog wel op de schoot de fles drinken met verschonen wil ze ook niet meer stil liggen maar ja ze moet hahahahaha.
    en slapen wat is dat soms slaapt ze helemaal niet en soms wel en dan een half uur tot 1 uur.

    maar verder niets te kalgen ze is verder niet vervelend ofzo.

    liefs ingrid en iris

  • k.abouter

    Ik hoor dat wel vaker van dat verschonen en de enige 'tip' die ik heb gehoord is met zijn tweeen hem vasthouden. Maar dat is ook niet echt handig als je man naar zijn werk is ofzo... lastig hoor., Ik hoop dat Joachim dat nooit gaat krijgen :S. Succes! liefs

  • samba mama

    leuk dat ze een eigen mning hebben, maar het verschonen is lastig!! Afleiden met speelgoed doe je vast al zelf. Als hij kan staan, kan je de plasluiers staand proberen, deden wij altijd op het kdv waar ik vroeger werkte. Voor de rest??? je wordt er hoop ik snel handig in.
    liefs...