Broekieloeren voor gevorderden

nou ik zit op cd30. DPO 18.Nog altijd geen duivels te zien, maar heb nog steeds het gevoel dat ik elk moment in een hinderlaag kan lopen dat tot een enorm bloedbad leidt.  

En ik durf niet te testen. 

Boven op de wastafel in de badkamer ligt nog een halve 2 voor 5 van KV. Na de OMO-witte test van afgelopen vrijdag ben ik bang dat hij weer negatief zal zijn. Ik dacht dat misschien de lengte van de luteale fase beinvloed zou worden door de gonal F...maar alles wat ik kon vinden is dat de luteale fase eerder korter werd door de gonal F dan langer. Ik heb natuurlijk deze ronde geen Ovitrelle gebruikt, omdat mn lijf voor de verandering weer eens niet meewerkte en zelf de eisprong in gang heeft gezet.....ja da's lekker afspraken maken...NOT!

Dus ipv testen ga ik gewoon honderd keer per uur naar de wc...okee da's misschien wat overdreven, maar een keer of 6-7 per uur zal het wel zijn. Mn vriend wordt er helemaal gek van. Ik doe een cursus broekieloeren voor gevorderden. Eerst controleer ik het kruis van mn slip op afwijkingen en aanwijzigen voor duivelse toenadering (basis cursus).....dan moet ik uiteraard wel plassen, want naar de wc gaan om alleen naar je slip te kijken is raar.....Elke 6 druppels die ik er uit pers, want laten we eerlijk wezen als je zo vaak gaat, dan is het op den duur toch echt op, worden bij het afvegen aan een grondige inspectie onderworpen (de gevorderden cursus). Tot dus verre helemaal nix, behalve dat t door t zo vaak afvegen zo onderhand wel een beetje rauw begint te worden, maar dat zal wel in de cursus voor vergevorderden worden gegeven hoe je dat tackelen moet)

Ik heb wel intussen met mn vriend afgesproken dat we morgen gaan testen met ochtend urine. Tenminste, als het dan nog nodig is.....die onzekereheid is echt killing....en die nieuwe martel methode van de duivels is bijzonder effectief...........stelletje KL*********.

431 x gelezen, 0

reacties (0)


  • m84

    , wat een heerlijk herkenbaar blog, ik zit ook al bij de cursus voor gevorderde. Weet met mezelf geen raad, ben vrij vandaag, maar door onrust in mn lijf voel ik vanalles, buikpijn, rugpijn, dus denk zelf dat de er aan komen....maar zolang ze er niet zijn....hoop ik toch nog! Knuf

  • HannaH33

    En? en? en? Al twee streepjes getest? Ik hoop t zo voor je!

  • -naam-

    Oh je weet het wel weer spannend te maken hoor!!! Heel veel succes morgen!!

  • Kedi

    Spannend, duim voor je

  • sonjamir

    Nog even een reactie over het testen. Ik teste toen op mijn NOD en kreeg een negatief resultaat. Pas 1 week (!) na NOD was de test positief. Ik hoor altijd dat men al op NOD kan testen, maar in mijn geval was het dus toch wat anders. Dus niet meteen teleurgesteld raken mocht die test negatief zijn...! Laat ons snel weten??!!!

  • jenny3

    Ow Meis zit net ff bij te lezen en wat weet je het spannend te maken zeg. Ow ik hoop het toch zo voor je he. Die broekieloeren cursus van je die heb ik donderdag ook nodig want dan zit ik op dag 14 na de IUI. Ik ga echt kei hard voor je duimen dat het gelukt is, terwijl je dat echt niet verwacht had!!! X voor jou

  • Mommy73

    Heel herkenbaar. Ben erg benieuwd wat die test morgenochtend laat zien.

  • lena83

    Hopelijk goed nieuws! En ik heb vandaag bij de fm nog gevraagd waarom maar vier keer iui ipv zes. Ze zei dat er bijna niemand zwanger wordt bij poging vijf of zes. Maar volgens mij als ik heel graag wil, krijg ik het er wel doorgedrukt. Maar hopelijk gewoon binnen vier pogingen zwanger.

  • GRQ

    ohh wat spannend!! Morgen testen!!!

  • mrinkiej

    Oooh wat een vreselijke onzekerheid zeg! Ben benieuwd wat de test morgen zegt, ga in elk geval enorm hard duimen voor je!!

  • rosella

    tja hier wordt je niet vrolijker van. Inderdaad een test doen en veel afleiding zoeken anders red je het volgens mij niet meer. Succes!!