Recept voor een baby?


Voor zij die het gevoel hebben dat het aan het niet blijven plakken ligt: een recept voor een baby.

elke dag de volgende vitamines innemen:
B6 50 mg
B12 1000 mg
D3 50 mg
Omega 3 1000mg
Foliumzuur (B11)  400mg
Zink

In America, Duitsland en Engeland zijn veel studies hiernaar gedaan
Wat ik zoal heb gelezen is vooral B12 erg belangrijk als je zwanger wil worden en de meeste mensen hebben hier een tekort aan.

Ik kreeg dit aanbevolen door een gynacoloog.
Als je gaat zoeken naar B12 op ivf-moeders.nl dan vind je meer goede verhalen van mensen die toen de B12 op orde was ineens zwanger bleken.

Niet alleen de vrouw moet dit nemen, maar ook de man. Voor de man is extra vit C en Zink ook goed voor de receptoren op de koppen van de sperma cellen. En baat het niet dan schaadt het niet.

Kom op laten we voor een babyboom zorgen!!!!

Aanvulling: ik ben ivm voorgeschiedenis van mijn moeder met folium zuur (B11) opgehoogd naar 800mg
De B50 comples van Kruidvat 2 tabletten per dag dekt de vit B helemaal af.

459 x gelezen, 0

reacties (0)


  • Minoesss

    Wat leuk! Recept voor een baby, precies wat ik zocht. Ik ga er gelijk aan beginnen!
    Groetjes, Minoes

  • mrinkiej

    Nog even een vraagje, Ik lees dat Zink ook goed is voor vrouwen die zwanger willen worden, gebruik jij ook zink?

  • mrinkiej

    Vandaag begonnen met dit lijstje! Ben benieuwd! Zou toch mooi zijn als we met zn allen een babyboom konden verzorgen;)

  • mrinkiej

    @Daanna: Ga jij de vitaminen ook proberen?

  • mrinkiej

    Ik heb het receptje al besteld hihi;) ben benieuwd! Ga je hier zelf ook mee beginnen?

  • mrinkiej

    En moet de vrouw ook nog extra vitamine C nemen?

  • mrinkiej

    Goede tips! Ik doe mee! Waar kun je de vitamines in deze hoeveelheden kopen?

  • carmpien

    Waar zit b12 in?

  • carmpien

    Wat apart... Ik slik sinds een maand instinctief b 3, 6, 9 en foliumzuur. Ik was van onze dochter gelijk zwanger... Wij waren op vakantie in zuidafrika, waaar het zomer is als het hier koud is... Ik geloof hier wel in! Ik lees ook veel over tarwekiem olie en sesamzaad olie... Goede vetten dus die zorgen voor goede doorbloeding. Weet je al of de zonnebank vitanine d3 geeft? Suc6 en ik slik ook de

  • penny79