Vergeef me!

Vandaag weer de laatste verduivelde dag en ik heb een beslissing genomen. Ik ga niet meer tempen, ik ga niet meer ovu testen ik ga mezelf niet meer gek maken. Een mooi voornemen zou je denken. Waarom?: Ik merk aan mezelf dat ik wel erg gefocust ben op zwanger raken en dat het me steeds meer frustreert als ik weer ongi wordt. Ik ben dan echt niet te genieten of erg verdrietig. Dat is voor mij niet goed, maar ook niet voor de mensen om me heen.
In maart als we dan nog niet zwanger zijn gaan we toch weer naar de gyn, dus vanaf nu wil ik (tot die tijd) alleen nog regelmatig lekker recreatief knuffelen en klussen. Als het dan lukt...geweldig en als het niet lukt... dan starten we met plan B in maart/april. 
Nou is niet zo veranderlijk als een (hormonale) vrouw, dus als ik volgende week een blog met volledig het tegenovergestelde erin post, dan hoop ik dat jullie mijn zwakheid me zullen vergeven. Dus als ik 2 februari weer aan t mopperen ben dat ik weer ongi ben: VERGEEF ME!

432 x gelezen, 0

reacties (0)


  • jenny3

    Lekker herkenbaar meis. Wij doen precies hetzelfde. Begin vlgd wk mijn NOD ergens en daarna is het voor een gedeelte voorbij. Lekker leven, elke dag genieten van wat we wel hebben ondanks het gevoel dat er iets ontbreekt! X

  • carmpien

    Het is toch lastig een 'besluit' te nemen en het allemaal verstandelijk te beredeneren... niet rottig bedoeld, ik begrijp het omdat ik zelf ook meerdere keren het heb willen loslaten, maar ik ben hier toch niet in geslaagd... omdat deepdown inside je toch stiekem 'recreatief' gaat vrijen rond je eisprong... ik hoop voor je dat je het kunt loslaten.. echt... enhet is heel goed dat je in maart 'actie' gaat ondernemen. Wij gaan hier ook voor in maart/april.... ik hoop dat het niet nodig zal zijn voor ons allebei. Wat ik wel heb ervaren is dat in de twee weken voor je NOD (de wachtdagen) je zoveel mogelijk dingen uit huis moet plannen, weg van het internet en weg van kalenders... dat scheelde een hoop stress bij ons... Sterkte en succes en vooral veel (vrij)plezier ;-)

  • ha.maria - ruben

    oh oh oh...lekker zo door gaan meid!! ik hoop echt van harte dat het jullie lukt, zo niet dan plan B!! heel veel

  • jessie1977

    ik leef met je mee. wat jij allemaal doet om zwanger te worden dat doe ik ook allemaal. en dan houd mijn lichamm mij nog voor de gek ook. gewoon om gek te worden. nu lekker er voor gaan en de gedachte op wat anders storten. en nog meer genieten van je kindje dan wat jij en ik al deden.
    succes en we horen elkaar wel.
    groetjes jes