Controle van de tumor en haar hartje (2)

Ben dus weer naar het ziekenhuis geweest...Mijn bloeddruk was wel iets te hoog,maar het kon er net mee door!
Ondanks dat ik echt mn best heb gedaan met eten en ook meer heb gesnoept ben ik maar 1pond aangekomen . Ik had echt verwacht dat het meer zou zijn! En ook wel gehoopt eigenlijk...nog 7kg te gaan tot startgewicht dus!
Toen door voor de echo.Mn gynaecologe vroeg nog hoe het allemaal ging met ons en of we het wel trokken.Moet zeggen dat het wel gaat,maar heb ook aangegeven dat deze controles wel voor de nodige spanning zorgen.
Dat kon ze erg goed begrijpen.
Tijdens de echo kon ik ook al zien dat de tumor een stuk groter geworden was,en er nu ook meer vaste structuur in zat.Waarschijnlijk is dat dus al talg,haar en de rest wat er in kan zitten.Ook de cystes in de tumor waren groter.Maar nog steeds bestaat de tumor meer uit cyste-achtige dingen dan uit vaste materialen,dus dat is goed.
De tumor is nu ongeveer 6cm,behoorlijk dus,maar gelukkig niet te hard gegroeid.Haar hartje kan het nog steeds goed aan en ze houd geen vocht vast...Ook helemaal goed dus
En....EINDELIJK...na 25 weken heeft ons meisje haar gezichtje laten zien!!!
We hadden nog niet 1 afdruk van haar profiel,maar nu wel!!
Ze lag bekken te trekken en haar tong uit te steken en dronk ondertussen van het vruchtwater...Zo mooi om te zien!
Op de foto lijkt ze te glimlachen volgens de gynaecologe.
Ze ziet er echt heel anders uit dan haar broers,een heel ander profiel...Nu ben ik nog nieuwsgieriger naar haar!
Ook loopt ze niet meer zo erg voor in de groei,en dat was voor mevr.Laan een goede reden om me niet voor nog een suikertest te laten gaan.De vorige test was perfect,dus ze vond het onzin om het nog een keer te laten doen!
Op 7 september weer naar het UMC st.Radboud en een week later weer in Ede!


Foto van haar koppie zet ik bij mn foto's!

502 x gelezen, 1

reacties (0)


  • Micha68

    Wat fijn dat het allemaal (relatief) goed gaat met je dochtertje! Jammer dat de tumor ook weer gegroeid is, maar zolang ze het toch gewoon goed blijft doen en de artsen het niet zwaar inzien...Leuke foto! Liefs, Micha

  • * 1e wondertje *

    geluk dat alles goed gaat met je meisje!!
    houden zo!

  • loontje89

    mooi dat het met je meisje nog steeds goed gaat een echt vechtertje dus.
    blijf duimen voor jullie

  • annikakiki

    pffffffffffff heb heel de dag aan jullie gedacht! fijn dat het tot nu toe redelijk positief is!

  • AksiramL

    Wat vervelend dat de tumor toch weer gegroeid is, maar ik begrijp uit je verhaal dat dat niet automatisch iets slechts is? Wat fijn dat ze zich wel zo goed aan jullie heeft laten zien, deze echo. Is toch ook wel weer leuk. Minder leuke reden als je zou willen, maar je ziet je meisje wel wat vaker. Is toch wel een klein beetje een voordeeltje tussen alle stress door, toch?

  • sharkie1

    Blij te horen dat het toch goed met haar gaat !!
    Ben je zoveel afgevallen van spanning?
    Superecho !!!

  • ~mama Do~

    goed nieuws gelukkig. Wel jammer dat het toch iets gegroeid is de tumor.

  • JJM

    Het gaat dus nog steeds de goede kant op!
    Mooie echo, ze lacht inderdaad!
    Ik blijf duimen voor jullie kleine meid!

  • Lindaja

    Lijkt wel of ze naar haar handjes aan het kijken is ;-)
    Maar nu al haar tong naar je uitsteken
    daar krijg je nog wat mee te stellen

    succes ;-)