Wat is dit?!

Ik voelde vandaag rond 17.30uur iets heel raars links in mijn buik. Soort van weeen, harde buik achtig iets. Heel pijnlijk. ik was me aan het omkleden toen dat gebeurde. Ik kreeg  het drie keer achter elkaar. Ik moest naar het toilet. dus ben gauw gaan kijkenvoor bloedsporen. Ik had heel licht rozig slijm afgeveegd. Nog eenkeer geveegd, maar dan niks. Ik heb maar een inlegkruisje ingedaan. Mijn buik rommelt nu de hele tijd en ik ben bang dat het niet  goed is.

Weet eigenlijk niet zo  goed wat ik hiermee moet.. Moet ikde vk bellen?Dat ga ik denk ik wel doen. Ik ga echt niet wachten tot 10 weken en zoveel dagen voor een echo. Nu wil ik het helemaal eerder.............:(

415 x gelezen, 0

reacties (0)


  • (Rammetje)

    Aaah schatje!! Ik hoop echt dat er niks ernstigs aan de hand is InshaAllah!! Heel veel succes morgen!!

    xx

  • rise-shine

    heyy!

    Ik heb gebeld en ik kanmorgen terecht. Hoop zo dat het nog oke is. Heb vandaag weer bruin/roze afscheiding en menstruatiepijn.....vrees dat het niet goed zit.

  • Newyork2009

    Aww wat raar meis, heb je al gebeld? Insha'allah is alles goed!! Liefs x

  • rise-shine

    thnx ladies. Ik ga morgen de vk bellen.

  • Hopes

    Zou even bellen meisje naar wie dan ook huisarts of gyna nu ben je bang en misschien is het helemaal niets

  • braafke

    BELLEN!!!!!!
    Kan nog innestelingsbloed ook zijn he!!!
    BELLEN MEID en ons op de hoogte houden!!!

  • .2012.

    Gewoon bellen hoor!

  • Freya

    Oh meissie..... bellen nieti n spanning gaan zitten wachten gewoon de VK bellen desnoods gewoon om het te bespreken.... sterkte mopje

  • ~SuPeR~MoMmY~

    gewoon bellen
    ze kunnen altijd een echo maken om te kijken of de baby nog alles doet wat alles moet doen
    en met 6,5 week kunnen ze al wel een hartje zien, en mocht dat gestopt zijn, dan kunnen ze dat dus ook zien...
    maar ga maar niet van ergste uit, maar bellen voor de zekerheid kan nooit kwaad.
    en dat zullen ze ook niet raar vinden

    succes