Fikse ontsteking deel 2

Hallo Dames,

zoals te lezen was in mijn eerste blog hierover heeft Naomi dus een fikse ontsteking te pakken aan haar urinewegen, blaas en nieren.. Hewel de urinestickjes uitwezen dat ze gezond was werd er toch een kweek van gemaakt en deze was positief... Na eerste de foute medicatie gekregen te hebben en na zeuren en uitleggen toch de juiste, leek het naar mijn idee toch ietsje beter te gaan met Naomi. Maandag zijn we terug op controle geweest en weer gaf het stickje aan dat er niks aan de hand was, dus wilde de arts weer een kweek zetten. Vanmorgen gebeld voor de uitslag en weer waas de uitsla positief. De ontsteking zit er , ondags 2 weken medicatie , nog steeds en ze kunnen nog steeds niet zeggen waas het precies vandaan komt, dus ook geen specifieke medicatie geven.... Om 11 uur moeten we weer terug nar de huisarts om formulieren in te vullen zodat ze in het ziekenhuis meerdere kweeks en onderzoeken kunnen doen. IK HOOP ECHT DAT ER NU EENS WAT GEDAAN KAN WORDEN !!!!  En mijn kleine poppeke blijft ondertussen maar vrolijk en blij , terwijl ze continu buikpijn heeft, arm moppie..... ik hou jullie op de hoogte

liefs van ons

389 x gelezen, 0

reacties (0)


  • onze wondertjes

    Dat heeft mijn dochtertje ook gehad met 1,5 jaar. Ze heeft drie dagen in het ziekenhuis gelegen met een antibiotica infuus. Daarna ging het beter. Veel sterkte!

    Liefs mariska

  • Chester and Rosalynns Mommy

    heel veel sterkte en beterschap!!

  • linnetje22

    arme meid!! veel beterschap gewenst dat ze er maar snel vanaf is. xxx

  • peltay

    Aah arm poppetje heel veel beterschap. Hoop dat ze snel iets vinden en dat het ook heel gauw weg is. Beterschap

  • GWND

    Ach wat sneu zeg!! Ik hoop ook dat ze weten wat het precies is en dat het verholpen kan worden. In ieder geval veel succes. En wat een harde tante heb je zeg!