Dagboek stukjes 2010

Ik zal zo weer een paar nieuwe stukjes uit mn dagboek op schrijven voor jullie. Maar het maakt wel dingen los. Robin mocht van mij mn oude dagboek wel lezen. Mijn nieuwe dagboek... is niet zo'n goed idee. Toch hea, ik ben blij dat ik een tijdje terug weer ben begonnen met een echt dagboek bij houden. Al die losse stukjes... je moet zo opassen dat mam het niet leest. Ik zou me rot schamen. Gelukkig heeft ze altijd redelijk mn privacy gerespecteerd van mn dagboek.
Hm ik wilde trouwens mijn shirt strijken. Ik ben geen goede huishoudster volgens mij hoor. Mijn shirt is aan flarden gestreken (temp was te hoog) en ik heb mijn vinger per ongeluk verbrand. Moet ff uitkijken met typen dat de zijkant van me hand niet op de toetsen komt want dan doet het wel pijn. Pff.
Verder weinig te melden. Gister was ik alleen een beetje verdrietig door het lezen van de oude dagboek stukjes. Ik heb ze verstopt alsof ze niet bestonden maar ik kan er helaas niet voor weg lopen :(


02/01/2010

Lief dagboek,
Ik dacht dat mama blij zou zijn voor me dat ik een vriendje heb! Maar ze is zo kwaad geworden toen ze het hoorde! Ze vind dat hij te oud is voor me, dat hij met zijn handen van me af had moeten blijven.
Waarom mag ik niet gelukkig zijn? Waarom moet ze altijd alles voor me bepalen? Morgen is ze jarig en ik moet gezellig doen. En zij gaat ook gezellig doen, terwijl ze gewoon mij verbied om mijn vriendje te zien.
Ik haat het hoe ze doet! Ik ben blij dat ik bij jou alles kan zeggen. Je bent de enige die me ooit zal begrijpen. 
-X-

05/01/2010
Nou gezellig hier thuis hoor. Ik zal blij zijn als ik naar school weer kan.
Mam praat niet met me. Ik kreeg een smsje van Robbert en ze vroeg of het hij was. En ze zei het gewoon zo lelijk!
Ik haat haar op dit soort momenten. Is ze zo ook geweest bij Thijs en Nicole? Ik kan het me niet herinderen hoor!
Thijs is met me komen praten daarstraks. Hij zei dat ik mama's standpunt moest begrijpen. Dat ik 14 ben en dat Robbert 20 is bijna. Wat is dat nou weer voor gezeik? Godver... hij scheelt 5 jaar met Carol! En als mama wil dat ik iets heb met een jongen van mijn leeftijd dan moet ik tussen die bruggers of 2de klassers zoeken.
Robbert had in dat smsje gezegd dat hij veel aan mij moest denken en dat hij mij het mooiste meisje vind die hij kent. Ik ben zo blij daarmee! Ik heb hem nog niets terug gestuurd. Wat moet ik zeggen? Dat ik van hem hou en hem wil zien?
Of moet ik vragen of we verkering hebben? Of klinkt dat suf? Oh ik weet gewoon niet wat ik moet antwoorden hoor.
Ik voel me zo verdrietig en ook zo gelukkig. Ik denk dat ik doodga als mama echt zegt dat ik hem niet meer mag zien. Wat moet ik nu?
-x-

10-01-2010
papa en mama hebben gepraat met mij. Ze willen mij niet gaan verbieden om Robbert te zien. Maar ze blijven bij hun mening! En ik mag Robbert alleen maar zien als hun thuis zijn en alleen beneden met eimand erbij. En ze willen ook praten met zijn ouders, en afspraken maken over ons.
Waarom willen ze alltijd invloed hebben op me? Ik wil andere ouders die willen dat hun dochter gelukkig is. Mijn ouders geven maar om 1 ding. Dat ze weten wat ik doe, met wie ik ben etc. Judith mag omgaan met wie ze wil en haar ouders willen niet altijd maar alles behersen. Waren pap en mam ook maar zo.

-X-

Deze stukjes zijn best heftig ergens tegen mijn ouders. Mja, ze zijn belangrijk genoeg. Mijn gedrag veranderde vanwege R. in zijn nadeel, dat snap ik ook. Mijn ouders hadden gelijk. Hij was te oud voor me. Robin en ik schelen ook in leeftijd maar er is genoeg gebeurd. Hij laat veel dingen van mij af hangen. Hij zal me niet dwingen tot iets. Behalve dan het lezen van mijn boeken voor school helaas.
Kleine stukjes maar ik kan sommige ook heel slecht lezen. Mijn handschrift is gelukkig wel verbeterd haha.
Trouwens Cindy, je zei van zonder gezicht erbij... de foto op mijn profiel bij mijn foto's, that's me ;) met de katten. dan heb je een gezicht al ben ik niet heel herkenbaar hoor maar goed.

fijne avond allemaal!

440 x gelezen, 0

reacties (0)


  • CRSJ

    ik had die foto idd een tijdje geleden gezien, maar ik zou je niet herkennen op straat zeg maar haha, maar dat is niet erg. Wat kan ik me vinden in je verhaal zeg, 14, verliefd, niets aan willen trekken van je ouders wat dat betreft.. ben benieuwd naar de volgende stukjes, maar kan me goed voorstellen dat het wat met je doet! XX