Heej

Vanmiddag gesprek gehad met het hele circus, ook wel ziekenhuis geheten.
Ben er nu ook bij geweest. Kreeg gelukkig vrij van school :) Moet zeggen dak nouwelijks een handvol van die gesprekken bijgeweest ben dus ze moeten niet gaan zijken.
Nu ja, de kinderarts heeft zoveel mogelijk uitgelegd, maar ook zoveel mogelijk vragen beantwoord.
Ik had nmlijk vragen toch over die hongerprovocatie. nmlijk, Luke eet pas net een paar hapjes vla/pap. Als ze denken dat hij bevoorbeeld een donoontje op gaat eten, dat is toch echt teveel gevraagd op het moment lijkt me want hij eet nog nauwelijks wat. Das hetzelfde met dat ze hem potjes gaan aanbieden, fruithapjes etc. 
Ik weet dat mensen met kinderen van Lucas leeftijd of iets jonger/ouder makkelijk een boterham opeten of een bordje eten opeten maar dat kunnen ze van Lucas niet verw88. Dan zitten we hier in maart ofsow nog.
Nou ja, de kinderarts legde me uit dat het erom gaat dat Lucas op dit moment uit zichzelf meerdere hapjes gaat eten van verschillend voedsel. De hoeveelheid dat komt met de tijd wel goed.
Hongerprovocatie richt zich meer op kinderen jonger dan 2 ik denk ook vanwege de hoeveelheid eten.
Hij zei ook van dat zodra Lucas thuis is de sondevoeding zal blijven, maar dat we die alleen in de nacht moeten geven. Op den duur gaat hij meer eten, en hoeft hij steeds minder sondevoeding te krijgen. 
Wat wel zo is is dat hij regelmatig gecontroleert zal moeten worden in het begin cker met lengte/gewicht. Hij kan nmlijk een groeistilstand krijgen tijdelijk tot zijn lichaam weer helemaal in verhouding gesteld is. Dat hij niet meer afvalt ook en dat hij weer voedingstoffen uit het eten gaat halen.
De verpleegster had gevraagd om iets mee te nemen van een boekje of van liedjes ofzo waarmee ze de eetmomentjes kan beginnen en afsluiten. Dus mijn boek van Beatrix Potter meegenomen.
Het was best een duur boek toen ik hem kreeg, dat was 10 jaar terug voor mijn verjaardag. Mijn moeder was toen lid van de eci & ze had toen niet goed gelezen met een aanbieding. Ze d8 dat het boek x % goedkoper was als 2de bestelling. Dus ze had het boek voor mij gekocht als xtra verjaardagskado naast een boek dat ze zelf wilden hebben. Maar je moest heel lang lid zijn om zoveel korting te krijgen. Dus ze moest gwn alles betalen voor het boek: 50 euro. of rond dat bedrag was het. Ik heb toevallig vandaag alles gehoord van mijn moeder. HET verhaal over het Beatrix Potter boek haha.
Ze vroeg in de bus erheen wat ik mee had genomen dus ik lied haar het boek zien. Ik heb wel zitten lachen hoor, want het is wel heel erg zoiets. Ze zijn nu bij de eci anders gelukkig. na 4 bestellingen krijg je kortingen xD Dat is minder verwarrend volgens mij.
Vandaag was het wel fijn trouwens wakker worden.
Ik heb gisteren in een brief aan mijn ouders duidelijk gemaakt wat ik voelde en hoe ik me voelde. En ik heb behoorlijk vaak erin gezet hoe dankbaar ik was voor alles, maar dat ik ze miste, en dat ik wilde dat sommige dingen gwn nog waren zoals voor Lucas.
Mijn ouders zeiden dat ze dat nooit gemerkt hadden. Tja dat kan kloppen ben nogal goed in het niet tonen van mn gevoelens. Maar goed, ze zeiden van dat zaterdag Thijs maar eens bij zijn petekind moest gaan zitten & dat wij met ons 3en of met Robin samen gwn een dagje weg zouden gaan.
Vroeger gingen we vaak een dagje naar de Veluwe en dan daar in het park fietsen, daar is het nu wel wat te slecht voor het weer. 
Maar we gaan nu zaterdag een dagje naar Texel/Den Helder toe. Mijn moeder heeft een vriendin daar wonen, zij is 27 en we gaan ff daar naartoe omdat mam er al heel lang niet geweest is, voor de geboorte van Lucas. En zij zit in een rolstoel dus ze kan zelf niet heel makkelijk reizen met de trein enzo.
En we gaan dan ff de stad in & als het weer goed is gaan we ff naar Texel toe. Daar gingen we toen ik klein was ook vaak fietsen en naar Ecomare.
Ik vind dat onwijs gaaf! Gwn ffe mn ouders bij me. Het klinkt stom en ik ben niet jaloers op Lucas ofzo het is verdorie mn eigen kind! maar ik wil gwn ffe mn ouders voor mezelf echt hebben.
En zaterdag een daggie die kant op is geweldig. Ik hoop dat in die lange winkelstraat de ijssalon nog zit. Die hebben daar zooow lkkr ijs! Al is het daar niet echt de tijd voor, tog hea, als ik er ben trakteer ik mn ouders lkkr op een ijsje & Robin ook als hij mee wil.
Hm, het klinkt raar, maar is het heel erg dat ik hoop dat hij thuis wil blijven? Ergens wil ik wel dat ie meegaat, ergens niet. Ergens wil ik gwn echt samen met pap en mam zijn.
Maar goed vanmiddag hadden we dat gesprek, maar school had me de hele dag vrij gegeven.
Dus vanmorgen maakte mijn moeder me wakker om half 8. Hihi, ze had haar pijama trug aangedaan xD en ze kroop bij mij in bed, en heeft ze voor ons beide een ontbijt op bed gemaakt.
Nou ja, heel gezond was het niet, maar wel heel lekker! Ze had suikerbrood heel dik met roomboter ingesmeerd en lekker dat het was! Ik heb wel 1 witte boterham nog gegeten met kwark en jam. Mijn meme noemde dat altijd een taartje. Heel lekker maar je zit wel zo vol hoor!
Maar ook met mam gepraat. Over Robin. Over R, de vader van Lucas. Ze vroeg waarom ik niet naar hun toe was gekomen toen hij me chanteerde met seks. Heb toen naar waarheid gezegd dak me schaamde, maar ook bang was om hem kwijt te raken omdat ik dacht verliefd te zijn.
Mam vroeg toen van wat ik bedoelde. En heb gezegd dat ik nu weet dat ik niet echt verliefd was. Ik kon dat toen nog niet weten maar toch. Heb gezegd dat ik spijt heb dat ik me heb laten overheersen door R. Want hij was het niet waard. Hij wilde seks, ik was er niet aan toe of klaar voor eigenlijk. Maar heb wel spijt dat ik het toch gedaan heb omdat hij me anders niet meer moest. Ik heb geen spijt van Lucas, zal dat nooit hebben, maar ik heb wel spijt dat zijn "vader" zo'n klootzak is.
Mam zei dat ze het vreselijk vond dat ik met hem wat kreeg. Ze vond hem veel te oud voor me en ze vond het niet kunnen en raar dat een jongen van 20 verliefd werd op een meisje van 14.
Maar dat klopte niet, want hij is nooit verliefd geweest op mij, zei ik. Mam zei dat het was hoe zij het moest omschrijven. Dat jongens van 20 niet kijken naar zulke jonge meiden, dat het niet klopt.
Maar ze zei dat ze me niet verbood om hem te zien of om samen met hem te zijn omdat ze niet wilde dat we ergens in een steegje 'het' zouden doen. Dan liever op een plek waar ze wist waar ik was.
Denk dat mam heel veel heeft moeten slikken toen. ook omdat mijn gedrag ook niet heel leuk was af en toe toen. Ik was onwijs opstandig en cker t.o mam heel opvliegerig.Als ze zei dat ze hem te oud vond verdedigde ik hem altijd, beschuldigde dat ze me niet gelukkig wilde zien die dingen.
Ik heb haar nu wel gevraagd hoe ze eerlijk dacht over Robin en mij.
Ze zei dat ze er eerst moeite mee had, toen ze in de gaten kreeg dat hij meer voor mij leek te voelen dan een leraar hoort te doen. Maar ze zei ook dat ze hoe meer ze hem leerde kennen hoe meer ze zag dat hij anders was dan R. en dat ze dus ook zag dat hij op mij een goede invloed heeft. Mja, was niet dat ik lastig was vóór Robin in mij gedrag maar ze zag wel hoe klote ik me voelde en hoe eenzaam ik was. En ze zei ook van dat toen Robin meer in me leven kwam zeg maar dat ik er beter van werd. Dat ze zag dak gelukkiger ben enzo.
Ze is alleen toch wel bang dat het ontdekt kan worden en dat we dan ergens allebei hangen.
Maar ik vroeg of ze het leeftijdsverschil niet erg vond, want Robin en ik schelen 8 jaar. R & ik 6 jaar en dat vond ze niet kunen.
Maar ze zei van dat ik zelf veranderd ben en dat het verschil tussen Robin en mij minder groot is dan tussen R en mij. Dat snap ik niet maar goed... 
Moest alleen wel lachen op een moment zegt ze zo van dat ze weet dat Robin en ik seks hebben en dat het niet iets eenmaligs was was per ongeluk gebeurde. Want dat had ik eigenlijk een beetje gezegd zo van toen ze me ernaar vroeg.
Vraag ik zo van hoe ze dat nou weet, zegt ze dat een moeder dat weet. En dat ze ook oren heeft. En dat mijn bedbodem mij verraad en hoe Robin en ik tegen elkaar doen. Jemig... als mam dat ziet, hoop ik niet dat de hele buitenwereld het zien.
Kunnen we bijna net zo goed tshirts dragen van: we doen het met elkaar... omg!
Heb wel bijna honderd x gevraagd of ze het niet erg vind van Robin en mij. Maar dat vind ze echt niet. Ze zegt alleen dat we echt goed op moeten passen dat school het niet te weten komt.
Daarbij heeft ze iets van dak sinds de geboorte van Lucas niet meer zo blij en gelukkig eruit zie als de laatste tijd. Ze had alleen zoiets van: schat, doe me een lol, en gebruik wel bescherming want ik ben nog niet toe aan mn 2de kleinkind.
Ik moest wel lachen. Dát zou pas roddels geven op school denk ik. Ik vraag me af wat meer roddels veroorzaken gaat: zwanger van je leraar of een relatie met hem hebben.
Maar ik zei wel van dat als Robin en ik ooit kinderen zouden krijgen, dat de vraag: hoe hebben jullie elkaar leren kennen best shocking zal zijn voor mensen.
Mam zei dat ik me niet daarover zorgen moet maken dan. Dat ze altijd wel een mening klaar hebben.
Of je bent collega's, en hebben ze daar een mening over klaar. Of je hebt elkaar leren kennen op een datingsite, of van de middelbare school ben je al samen, etc etc etc.
Ze zegt ook van dat ze altijd al wel meningen klaar zullen hebben.
Maar goed, mam weet dat seks met R altijd pijn deed. Ik ben nmlijk een tijd terug aan haar gaan vragen of het altijd pijn doet. Omdat ik ergens wel benieuwd was hoe het met Robin zou zijn, en ik verlangde ook gwn naar meer. Toen was het ook wel van hoezo dat? En gelijk de vraag van of Robin en ik het dan gedaan hadden en of het pijn deed etc etc. Mja, was best een raar gesprek.
Nu was het einde van het gesprek tussen mam en mij helemaal raar. Want ze vroeg of het met Robin ook pijn deed. Ik voelde men wangen zoow branden. Maar ik zei eerlijk van nee.
Dus je geniet er wel van? yeps...
Mam moest lachen erom dak me zo geneerde. zegt ze zo van wrom kan jij alleen makkelijk tegen mij over seks praten als er problemen zijn?
Tja, misschien omdat het dan logischer is om bij je moeder te vragen?
Vroeg aan Robin afgelopen weekend btw of zijn ouders soms ook zo raar waren met bepaalde gesprekken over seks.
Maar Robin zei van niet. Dat er wel gwn over gesproken werd maar dat het vrij normaal was. 
Hij zei wel dat hij met sexuele voorlichting op de havo op een moment niet wist wat hij wel of niet moest antwoorden. De leraar die het gaf, bij Robin hun mentor, was heel vrij over het onderwerp. Die vroeg gwn aan Robin en zn klasgenoten of ze wel es aan zichzelf zaten.
Robin had toen iets van: waar heeft die man het over? Werd toen gezegd van, ja spelen jullie wel eens met jullie zelf? Dat vroeg hij aan de jongens maar ook aan de meiden in de klas. En hij zei gwn van dat ze dat vooral een paar keer per week moesten doen want dat het heel gezond was en fijn om dat te doen.
Robin zei dat het maar goed was dat ze dat onderwerp thuis gwn over konden praten, want hij vertelde het aan zn ouders en die waren nou niet blij met wat die leraar had gezegd. Ze zijn naar de school gestapt net als meer ouders, vooral ouders van meisjes.
Best raar zo'n leraar toch? Wij hebben gelukkig gwn normale leraren. Al moet ik zeggen dat de paar ouwe leraren die we hebben van cker 40+ dat die wel vaak bij meiden in hun truitjes zitten te kijken. Maar er zijn meiden die daar op kicken hea! Echt raar hoor, zo'n ouwe leraar dat je daar op kickt dat hij naar je kijkt zo.
Nou ja, ik zou het niet fijn vinden oud of jong. Ben dan wel verliefd op Robin maar ik zou het niet waarderen als hij dat zou doen bij mij hoor op school. Tuurlijk raakt hij me daar wel aan maar thuis! Als hij weer gwn Robin is en niet meneer T.
Toch snap ik iig niet wrom meiden op leraren kikken soms om ze zover te krijgen dat ze te ver gaan. Sommige leraren zijn echt wel cool maar ik zou ze cht niet met opzet zo willen krijgen dat ze zo ver gaan.
Ja ja jullie zullen wel denken en Robin dan? maar at is wel anders. Dat was niet mijn bedoeling. Ik wist niet dat hij verliefd was op mij. Ik dacht dat hij me gwn aardig vond al waren er natuurlijk wel uitspraken of dingen die ik apart vond. Toch hea, Robin is nooit verder gegaan dan mag voor een leraar vind ik. Zo erg is het niet een arm om je heen slaan of een zoen op je voorhoofd. Dat gebeurd wel vaker denk ik.

Maar goed, om nog ffe op Lucas ook trug te komen. Morgen start te hongerprovocatie. Ze moesten nmlijk nog w88 op bloeduitslagen die ze ook binnen wilden hebben. Lucas is zo moe en zo afwezig eigenlijk. Maar ze konden nix vinden dus het komt gwn echt door wat hij op het moment door maakt.

Ik kreeg trwns weer op me flikker. Ik had van het weekend toch een stukje choco zitten eten en Lucas ook gegeven?
Nou dat had niet gemogen want er mag in zijn buurt niet gegeten worden of hem eten gegeven worden. Beetje raar. De kinderen op zaal eten ook! En hij wou het zelf.
Toen ik dat zei zei de kinderarts wel van dat het wel een pluspunt was dat hij zelf wilde, maar dat het eigenlijk niet mocht.
Vooral nu met de hongerprovocatie zelf mag Lucas geen eten/tussendoortjes krijgen van ons, en mag er niet in zijn buurt gegeten worden. Zoweiso word hij met ontbijt, middag en avondeten weggehaald om te gaan eten in het kamertje zelf zonder dat iemand erbij is of prikkels van buitenaf. En dan nog 1 x tussen middag en avond eten in. Maar ze gaan nu kijken en bijhouden wat hij allemaal eet en dat sluit nouw zeiden ze.
Het enige wat hij wel 24/7 bij zich mag houden is een flesje met wat limonade. Ze kunnen dan precies aflezen hoeveel hij gedronken heeft.
Ik zou eerder kiezen voor een beker maar ja dat kan omkieperen. Maar nu gaan ze hem een flesje geven met drinken en dan moet hij straks toch uit een beker leren drinken. Licht het an mij dak dat niet begrijp?

Heel blogje weer... ik moet es gaan leren kortere berichten te schrijven haha.
Das ook zo met school als ik iets samenvat van een boek ofzo is het vaak toch ook wel te groot. Mn opstel bevatte ook meer dan dat ik eigenlijk moest.
En ik zit dan ook vaak mn gedachten zo op te schrijven haha helpt ook niet echt hea om kortere berichten neer te zetten.
Maar goed ik ga stoppen. Fijne avond iedereen!
xxx

456 x gelezen, 0

reacties (0)


  • marieke0303

    Succes met de hongerprovocatie!

  • CRSJ

    Inderdaad geen kortere blogs gaan schrijven!! Hopelijk pakt de hongerprovocatie goed uit!! En goed van je dat je je ouders een brief geschreven hebt, dan kun je je gevoelens vaak toch beter uiten. XX

  • babygirl08

    Fijn dat je het je ouders hebt vertelt waar je mee zat en ik wens je alvast een fijn weekend toe met je ouders in den helder en nee niet stoppen met zulke blogs teschrijven vind ze juist harstikke leuk om ze telezen hele fijne avond me idd liefs x

  • Mama van L.

    Nee joh!! Blijf vooral zukle blogs schrijven.. vind ze echt heeel leuk om te lezen!! Ben benieuwd hoe de hongerprovocatie gaat!! Fijne AVond meis!!