Okay in het vervolg spijbel ik mijn laatste uur op donderdag, dus bij de les van Robin: Engels!!!!
Donderdag is het vooral literatuur wat we behandelen. Anyway, Robin had de kist met boeken bij zich & wie wilde mocht daar uit kiezen. Ik heb nog geen 2de boek gekozen want ik heb mijn eerste boekverslag nog niet af, ik had belangrijker dingen te lezen zoals 50 tinten...
Maar goed, Robin vroeg mij dus naar de oorzaak van dak nog geen verslag heb gemaakt. Dus ik gelijk van: ik had het druk met andere dingen meneer. (vreselijk die verwarring soms hoor tussen Robin normaal en op school dat hij ineens veranderd dan in meneer T. :( bah.. echt niet leuk dat!)
Maar goed, ik moest van Robin dus dat uur aan mijn boekverslag werken in de tijd dat de andere mochten lezen & wat ik niet af had moest ik na de les dus inhalen.
Ik zuchte alleen nogal luid toen ik dat hoorde & Jeroen schoot in de lach. Echt, hij & Robin spannen samen tegen me geloof ik soms. :-|
Na de les liep Jeroen naar me toe & zei van dat hij cker maar niet op me moest wachten. Dus ik zeg zo van nee, maar als je me morgenochtend niet ziet dan weet je dat ik nog altijd gegijzeld word.
Robin hoorde dat dus & zei zo toen de klas helemaal leeg was van dat hij me gerust wilde boeien hoor, als ik dat zo graag wilde. Mja mijn reactie erop was dat hij me al genoeg boeide.
Man ik voelde me wangen echt vlam vatten toen ik realiseerde wak zei hea! OMG!!!
Maar goed Robin was bezig uiteindelijk met nakijken & ik probeerde echt mn verslag te schrijven maar dat lukte gewoon niet.
Als ik zo in zn les zit of in de klas en we zijn samen dan gaat het echt niet goed met mij hea!
Mn maag die told gwn alle kanten op, ik word misselijk, ik krijg dwang gedachten, hartkloppingen & ik wil alleen maar naar hem kijken hea.
OMG en ik kan alleen maar denken aan hoe fijn het zou zijn als we gwn ons niet zouden hoeven verstoppen.
Zelfs nu ik dit opschrijf hea, zit ik met dezelfde afwijkingen dak bijna lleen aan hem kan denken als ik aan hem dnek & dat het bijna verslavende gedachten zijn.
Djeeezzz ik ben echt wel eens verliefd geweest maar dit is nieuw voor mij hoor. Dit is gwn... weet ik veel... too much to handle??? Ik voel me gwn een of andere tijdbom die kan ontploffen als ik bij hem ben.
Daarbij brengen stomme zinnetjes me al enorm aan het blozen en ik word daar weer enorm mee geplaagd door mijn vader.
Ik kan thuis dus niet meer zeggen dat als Robin mij iets vraagt in de klas: ik kreeg van Robin toen een beurt van dan begint pa te hinniken als een of andere paard van het lachen en mijn meoder doet gezellig met hem mee. Ik moet dus gecensureerde taal gebruiken echt erg!
Maar goed, mn verslag is wel af nu. Ben na school met Robin naar huis gegaan & heb bij hem ggegeten enzo.
Maar goed in de les zelf was het weer raak tussen ons. Nou ja, vooral bij mij. Zodra hij naar me keek voelde ik me rood worden, zodra hij wat aan me vroeg had ik het idee dat er een enorme lichtstaal op me gericht was, en toen hij eindelijk aan zijn tafel ging zitten en dus recht voor me kon ik alleen naar hem kijken.
En Robin maakt het alleen maar erger met hoe hij me aankijkt zo plagerig soms, toen hij me vroeg of hij een boek opzij moest houden voor me die ik graag wilde zodat een ander hem niet pakte zei ik dat ik morgen wel ffe ging kijken, maar goed toen we uiteindelijk alleen waren vroeg hij of ik liever een ander boek in het engels had zoals bijvoorbeeld 50 tinten & dat hij maar al te graag de Engelse versie wilde horen van mij vooral de leuke stukjes uit het boek.
Anyway om maar to the point te komen, Robin maakt me gek op het moment. Altijd wel, maar zijn geplaag, hoe hij naar me kijkt en bijvoorbeeld ook van dan kijkt hij wat ik opschrijf en dan legt ie of een hand op me schouder of hij komt gwn dicht bij me staan... ik word zoooow onzeker van hem. Of nou ja van mn gevoelens & op zo'n moment weet ik niks meer.
Hm volgens mij is dit vooral een ode bijna aan Robin... :bloos
Nou ja morgen 8 uur samen met Jeroen op school zijn, daarna hebben we een uur niks te doen omdat we pas het 2de uur les hebben van Robin. Dan de laatste 2 uur uitzingen. dan heb ik 1 uur samen met Robin de gymzaal voor me alleen & morgen gaat hij me val technieken leren. Hm ik kijk daar wel naar uit, als ik op hem mag vallen dan.... wat ik al doe x op x maar toch...
LOL ik zie het al helemaal voor me: "oh Robin..." & dan laat ik me vallen, zodat hij achterover duikelt op de mat... hmmmmmmmmmm oh ja,,, ik zie het helemaal zitten dat. Of liggen... whatever xD
Man... mn moeder noemt wat ik ben verliefd... maar volgens mij ben ik bezeten ofzo. Ik denk maar aan 2 namen als ik ga slapen en opsta: Lucas en Robin. Dit weekend komt hij hier lkkr slapen.
Pff ik moet toch eens een sexy nachtpon ofzo aan gaan schaffen. Want volgens mij zijn mijn pyama's en nachtponnen met konijntjes, beertjes, bugs bunny, felix de kat, bambi, stampertje, dombo, balou van jungle book, etc weinig sexy. En ik heb ook andere nachtponnen maar dat zijn die oma nachtponnen of hoe je het noemt. Heel hoog gesloten & ze belanden tot aan mn enkels. Je kan het ook een nachtpon voor nonnen noemen, want er zit nog net niet zo'n gordel in xD Daarbij denk dat je dat ook niet nodig hebt want het is weinig romantisch ofzo...
Maar goed ik word gek van Robin, ben gek op hem en ik ben gwn echt radeloos.
En het meest klote is dat ik met niemand over deze hele situatie kan praten :( Waarom moet ik nou weer vallen op iemand waar ik niet op mag vallen, een relatie aangaan die eigenlijk verboden is en die alles naar de klote kan helpen? Oh en dan ook nog een relatie met een jongen die liever wacht met seks tot ik a: van school ben & b: 18 ben. Vraag me af of hij gewacht heeft tot hij van school was of 18 was.
OMG... vreselijk ik kan echt alleen maar aan seks denken volgens mij. :o Volgens mij komt het door die 50 tinten ofzo of door mn vampierboeken. Maar de schuld is vooral Robin. En mijn hormonen denk ik xD Zou de oorzaak liggen aan mijn pil die ik nu net een paar maanden slik?
OMG... ik denk dat de oorzaak gwn ligt bij robin en mij want ik verlang gwn naar hem. OMG zo erg gwn!
Owwwwkeej lkkr chaotisch blogje. Mijn gedachten zijn vrij moeilijk te volgen geloof ik soms. Vooral omdak het zo klakkeloos neerschrijf heir. Ik heb hulp nodig en misschien een dagboek xD
trusten!!!!
reacties (0)