16+3 weken zwanger en echo

Hey meiden,

Vandaag ben ik alweer 16+3 dagen het gaat zo snel omdat ik nog een kleine heb die veeeel aandacht nodig heeft. Ze is op zich wel heel rustig maar ze kan al de deuren open doen dus ik mag iedere keer van de bank af om haar te controleren want ze rent zo naar de keukendeurtjes en huppp hele rommel.. Ben nu totaal 4 kg afgevallen ik kan echt niks binnenhouden elke ochtend moet ik echt nog steeds overgeven dat is dus wat minder maarja was ik met amine ook al gewend.
Nou vandaag dus de echo gehad alles wat goed blaasje maagje goed gevuld .. Helemaal happy.. Maar toen vroegen wij natuurlijk en wat word het? Nounouu hij/zij liet het van geen kanten zien eerst lagen de beentjes ervoor en dan weer een handje wat jammer..

Op naar de 20 weken echo die heb ik op 20 juni en dan heb ik ook gelijk een inwendig onderzoek voor mijn baarmoederhals of het nog goed is enz.

Dit was het wel een beetje

Liiefs Rabia, Amine .

490 x gelezen, 0

reacties (0)


  • guzelbebis

    ik heb hier ook een deugnietje rondlopen, veel plezier met je zwangerschap.
    geniet ervan .. ennn natuurlijk houdt ons op de hoogte met je verdere zwangerschap

    groetjesss

  • esraaa

  • papatyam

    Gaat snel inderdaad zeg
    Nog even ins. en heb je nog een schatje in huis

  • Ciiii

    Grrr kleine stouterd! : blij dat het voor de rest goed was schat!! Nog een even geduld, al is het wss heeel moeilijk!! ;) Amine lijkt tzelfde als Selin, kleine deugnietjes heheh. Jij hebt ook een openkeuken zo te lezen, das wel lastig he soms. Dikke kus van ons!!