Verliefd



Daar zijn we weer! Evi is al weer ruim 8 weken oud! 
Gelukkig is ze van de krampjes af, we geven nu nog 1 x per dag infacol, voor de zekerheid. 
Sinds gisteren 'praat' ze ook terug, echt te schattig.
Hele verhalen gisteren gehad op de commode en op schoot. 
Gelukkig hebben we nog een stukje op film kunnen vastleggen, maar toch altijd apart hoe ze in de gaten heeft als er een camera bij is! Proberen ook al weken haar lachjes vast te leggen, maar tot op heden nog niet echt geslaagd :). 
Maar zolang wij ze maar zien is het goed toch? 
Vanaf vrijdag heeft m'n vriend vakantie en hebben we lekker 5 (!) weken met z'n drietjes! 
Heerlijkheid!
Heb al van alles gepland, benieuwd hoe het gaat! 

Morgen moet Evi haar eerste prikje hebben bij CB, zie er nu al tegen op..
Oja en ze heeft helaas ook echt een sterkte voorkeurshouding ontwikkeld waardoor haar hoofdje afgevlakt is. Hoe vaak we haar ook draaien in bed, andersom verschonen, vasthouden met hoofdje op andere schouder, het helpt helaas nog niet echt. We hebben het bedje ook andersom opgemaakt zodat ze naar het raam kijkt met een speeltje aan het bed, maar ze is niet echt onder de indruk.
Vrijdag gaan we naar de kinderfysio om te kijken wat we kunnen doen. Benieuwd! 

Nou, ik plaats nog even een foto van onze lieve meid en dan ga ik haar maar eens voeden :)



Laturr..


451 x gelezen, 0

reacties (0)


  • mamaVs.enna

    Wat heerlijk dat jullie gewoon 5 weken samen hebben zeg!! GENIETEEEENNN
    Hier ook hoor. Zodra die camera in beeld komt kan hij er alleen maar wazig in staren. whahaha

  • mamaVs.enna

    Wat heerlijk dat jullie gewoon 5 weken samen hebben zeg!! GENIETEEEENNN
    Hier ook hoor. Zodra die camera in beeld komt kan hij er alleen maar wazig in staren. whahaha

  • lispeltuut

    Je hebt een soort kussens die je dan naast haar hoofdje legt, dan kan ze haar hoofdje niet naar die kant bewegen, misschien een idee.
    Verder klinkt het allemaal heel herkenbaar. Het terugbrabbelen, en vooral het ophouden met alles wat ze doet als ze een camera ziet haha. Geniet er lekker van!

  • panna

    Klinkt allemaal heerlijk meid! Blij dat de infacol aanslaat, heb hem hier ook gehaald, ben er gister mee begonnen...

  • momonique

    Prachtig he! En die verliefdheid wordt alleen maar meer...Prikjes zijn vervelend zoë heeft niet echt last gehad van haar eerste prikjes maar wel hoge koorts dus schrik daar niet van. Alvast een fijne vakantie gewenst. die van mij zit er weer op.