Als ik nu naar buiten kijk, kan ik me niet voorstellen afgelopen week nog heerlijk in de zon te hebben gezeten op vakantie in Limburg. Ook snap ik niet dat ik de afgelopen 2 weken voornamelijk buiten hebt geleefd, omdat dat toch eigenlijk wel is wat je doet op een camping.
Dus dat is dan ook precies wat we de afgelopen 2 weken hebben gedaan.
We hebben heerlijk in een tent gebivakkeerd. De eerste dag was het nog wel koud en waren we maar wat blij met het kleine straalkacheltje dat we hadden meegenomen. Dag 2 was al een stuk beter. Helaas was er nog wel wat regen in de lucht, maar dankzij een mooie partytent van de Gamma konden ook wij lekker buiten ontbijten. (beste aanschaf ooit!)


Mick kon die dag helaas niet rondkruipen en zat dus in zijn campingbedje, wat nu als box fungeerde, maar de voorspellingen waren erg goed dus wij begonnen vol goede moed aan onze vakantie.

De camping waar wij zaten was een zootje! Ik zal hem dan ook zeker nooit aan iemand aanraden. Sterker nog, de eerste die mij verteld deze camping te hebben geboekt zou ik ten sterkste aanraden een annulering te doen.
Het betrof hier een duidelijk geval van besparen op de verkeerde zaken. Het schoonmaken, de service en de animatie was allemaal ver onder de maat. Ook de camping zelf was een groot zooitje. Kapotte speeltoestellen, onbeheerde jaarplaatsen met opengebroken sloten en dan heb ik het nog niet eens over het polenkamp (Sorry, anders kan ik het, met prikkeldraad omheinde stuk grond vol stacaravans niet noemen) dat achter op de camping aanwezig was.
In eerste instantie was ik niet blij met onze campingplaats. Deze lag namelijk precies aan de weg. Niet echt handig met een dreumes en een peuter.
Maar nadat we een rondje camping hadden gedaan, waren we Vacansoleil dankbaar voor deze plaatsen.

De andere opties waren namelijk vele malen erger. Het veldje met de gehuurde Oost-stappententjes had zelf een aantal hoogspanningsmasten voor de deur…… en de speeltoestellen lagen er zwaar verwaarloosd bij.
Maar goed, genoeg geklaagd! Een camping mag dan een zooitje zijn, een vakantie moet je toch zelf ook leuk maken en dat hebben wij zeker gedaan. Limburg is een mooi stukje Nederland. Langs de Maas konden we geweldig fietsen en de nodige kastelen bezoeken. We zijn er dan ook regelmatig even op uit gegaan met een picknickmand om te genieten van de omgeving.






Het zwembad van de camping was wel erg leuk. Dena en Mick konden zich er allebei goed vermaken. Nu zijn dat ook ongelooflijke waterratten dus erg veel hebben zij niet nodig om zich te vermaken.





Onze buurtjes op de camping waren ook erg gezellig. Ze hadden 2 kinderen. 2 en 4 jaar oud. Geweldige combi voor Dena dus.

Ook wij als ouders konden het goed met elkaar vinden. We hebben daar een voor ons nieuw spel leren spelen Het keezspel. Echt een aanrader! Het is een soort “mens erger je niet” maar dan met hindernissen en kaarten. Helemaal leuk.

Ook zijn we op een van de regenachtige dagen met z’n allen naar de binnenspeeltuin geweest. Wat een lol hebben we daar gehad.


Gelukkig waren er naast een aantal mindere dagen ook een heleboel geweldig mooie dagen.
We hebben een klein zwembadje gekocht en zijn toen echt aan het campingen geslagen. (lees: dom voor de tent zitten terwijl de kinderen zich met waterspelletjes vermaken en jij helemaal niets hoeft te doen, behalve te kijken en genieten!)


Aan het einde van zo’n dag bestel je pizza, want je gaat je natuurlijk niet drukker maken dan je al bent….

Al met al was het een zeer geslaagde vakantie. Volgend jaar gaan we zeker weer met een tent van Vacansoleil, maar we gaan dus nooit meer naar Camping de Berckt.

reacties (0)