Warmte en besef..

Wat een heerlijke zonnige dag.. Ja het is warm, zweterig en ik voel me niet lekker maar de zon schijnt dat is voor NL al heel wat..
Vandaag bedacht ik me opeens dat ik blij ben niet hoogzwanger met dit weer te zijn.. Resultaat tranen met tuiten.. Ik zou namelijk nu 27 weken zwanger zijn van de eerste.. Inmiddels bijna 15 weken zwanger, maar het verdriet steekt soms de kop op.. Er zit 12 weken tussen en de 2de cyclus na mijn miskraam was ik zwanger!
Inmiddels begint mijn buikje goed te groeien maar is het nog niet mega goed te zien.. We zijn druk bezig met een kamertje zoeken en kunnen nog niks naar onze zin vinden, ook de kleur blijft een discussie punt.. Als ik het aan mijn man overlaat hebben we een circus babykamer ivm de vele kleuren die hij mooi vind..
We hebben al aardig wat spullen in huis en het uitzoeken en ordenen in alle vertrekken is in volle gang.. Trap, kozijnen moeten nog geschilderd worden voor september..
Voor nu zit ik af te wachten tot het tijd is om te gaan werken..vhelaas 2 avonddiensten en flinke drukte op de groep..
Fijne dinsdag iedereen!

456 x gelezen, 0

reacties (0)