Wat gaat het snel !
Gisteren had ik nog niet door dat ik vandaag alweer 27weken ver was !
Dus nog ongv. 13weken te gaan. Wauw klinkt echt niet lang meer ! Dan hebben we ons prinsesje in de armen.
Ik heb nog totaal niets in orde ... Ik heb een nieuw bedje voor E. dus E.'s bedje gaat naar de baby moet enkel een nieuw matrasje in.
Oh en een tutje meer heb ik niet ...
Mijn kraamgeld zou normaal gezien volgende maand aankomen en dan pas kan ik alles kopen ! Want ook ga ik een volledig nieuw flesjes uitzet halen ... Die van Ev. zijn gewoonweg versleten.
Ik wil zoooooo graag aan de babykamer beginnen maar het gaat niet :(
Ook heb ik nog steeds veel harde buiken, maar de baby beweegt goed en veel, me buik springt afentoe wel eens omhoog . :D
Maar ook mijn bekken , die worden me een beetje teveel, ik kan me niet draaien of keren want het doet me pijn.
Ergste van al is dat iedereen dan maar steeds zegt : 'tjha dat hoort erbij'
Dus wat heb ik gedaan de oefeningen die ik bij me vorige zwangerschap ook heb moeten doen , heb ik nu dus maar ook gedaan.
Dinsdag heb ik ook weer controle bij de gyneacoloog en zien we ons kleintje weer terug.
Ik kijk echt uit naar alles gewoon maar het stomme is ik zie er erg tegenop voor de bevalling ! De vorige bevalling was zo erg dat ik er nu best schrik voor heb.
Ik wou dat ik zo'n mama was die na 1x persen haar kleintje al vast heeft, jammer genoeg zal dat bij mij niet het geval zijn.
Achjha dat het maar snel jan. is en ze niet te vroeg komt ! Want tijdens de feestdagen zie ik dat niet zitten :D
reacties (0)