Word vandaag ingeleid dames ipv morgen
spannend meid! heel veel succes 
Ben ook ingeleid. Op zaterdag begonnen met tabletten om ontsluiting te maken. Zondagochtend vliezen gebroken en aan de weeënopwekkers. Mega weeënstorm. Was niet op te vangen. Hartslag van de kleine daalde en uiteindelijk zondagavond via een keizersnede bevallen.
Ik was erg overdondert door alles
heel veel succes 
Ik ben ook ingeleid lees mijn bevallingsverhaal maar eens ;)
Maar ik zou mijn bevalling zo terug opnieuw willen doen!!
Mijn weeen zijn echt begonnen rond 10h smorgens en om 18h was men
Meisje er dus valt op zich goed mee.
Maar 1 gouden raad, vraag op tijd de epuderale!
Ik was na mijn bevalling niet moe ofzo en dat was heerlijk!!
Good luck! Hou ons op de hoogte!!
Liefs xxx
ik had al 2 cm ontsluiting bij inleiding.. dus bij mij zijn gelijk mijn vliezen gebroken half uur later mijn infuus 8 uur later een ruggenprik en na 16 slopende uren waarvan 5 kwartier persen met een flinke knip kwam onze zoon op de wereld.. mijn tante heeft bij de eerste er 18 uur over gedaan vanaf tabletjes tot bevalling en bij haar 2de 3 dagen vanaf tabletjes tot bevalling.. het wilt dus nog niet zeggen dat je zaterdag al je baby in je handen hebt.. maar heel veel succes! ik hoop voor jou dat er al een opening is en dat je gelijk geprikt kan worden! :D
Ik heb de nacht ervoor al infuus gehad en ben dan om 08.00 ingeleid de weeen kwamen traag op gang maar toen het echt op gang kwam waren het zware weeen heb bij 4cm ruggenprik gevraagt en mijn vliezen zijn tijdens de prik vanzelf gebroken vanaf dan ging het snel en mijn zoontje was er om 16u34
Om 2 uur heb ik infuus gehad, gaat heel heftig en onnatuurlijk die weeén en om 11 uur is onze zoon geboren, maar een leuke bevalling nee beter een natuurlijke bevalling !
succes! snel heb je dr helemaal gezond en wel
Geen ervaring. Ik wens je veel succes! Ik hoor het graag en ik duim voor je/jullie! Xxxxx
reacties (0)