Eindelijk 37 weken zwanger! Ik kan niet meer wachten tot ze er is! Ik hoop dat ze snel komt! Ben so benieuwd hoe ze eruit ziet want wij hebben express geen pretecho gedaan om het beetje spannend te houden maar ik kan echt niet meer wachten!
We zijn aan het aftellen nog precies 21 dagen (3 weken! )
Trouwens hoe kan ik het beste weeen opwekken ik heb gehoord van ananas eten en veel trappen lopen!?
Spannnenddddd! Maar geniet nog alsjeblieft..... Ik merk nu pas dat ik echt te weinig heb genoten van m'n buik en dat getrappel binnenin. Opeens moet je je baby delen met iedereen! Ook heeeeeelijk om straks te kunnen knuffelen natuurlijk. Het is allemaal zo leuk, hihi.
Nog uiterlijk 5 weken meis en dan is jullie meisje er =) && die weeën opwekkers is puur geluk hebben volgens mij. Ik heb nze allemaal geprobeerd zonder enig resultaat. Ben ook pas met 42 weken bevallen en eigenlijk toen was ons meisje nog niet klaar voor de bevalling. Ergens misrekening gemaakt met de uitgerekende datum ze komt wanneer ze zelf er klaar voor is. Het is het wachten zeker waard. Geniet van je laatste weekjes.
Er word veel geschreven en verteld over eventuele weeën opwekkers, maar zolang jouw kindje nog niet klaar is voor de buitenwereld blijft ze toch beter zitten.. Bij de een werkt het om 'weeën op t wekken' kan ook toeval zijn.. Veel bewegen is sowieso goed, dus kan geen kwaad om het te proberen. Hoe irritant het afwachten ook is, de eerste komt meestal echt pas op of na de uitgerekende datum
reacties (0)