Vandaag ben ik alweer 23 weken zwanger van jou, ons prinsesje. Mama vond deze week niet zo snel gaan, maar toch is het alweer vrijdag!
Je schopt er voortaan lekker op los meissie.. Dat moet nog wat worden als mama langer zwanger is van jou. Dan schop je mij helemaal blauw ben ik bang haha.. Mama heeft opgevangen dat jouw tantes en oma een babyshower aan het plannen zijn. Zelfs papa zit in het complot en weigert iets te vertellen. Hoezo irritant, hihi! Ik ben hartstikke nieuwsgierig hoor! Maar goed, zullen we het gewoon op ons laten afkomen moppie? We zien het vanzelf wel. Ik hoop dat je het karakter van papa krijgt, dan komt het zeker helemaal goed met jou. Want mama was vroeger nogal een rotzak. Terwijl papa daar in tegen over alles 3 keer nadacht. Net zoals jouw grote broer, die denkt ook vaak even na voordat hij wat doet.
Verder heb ik deze week weer wat leuke spulletjes aangeschaft voor jou, een muziekmobiel, wipstoel en speelkleed van Tiny Love. Rozer dan roze kan niet! Dus je moet roze echt wel leuk gaan vinden moppie, hihi..
Verders voel ik m'n eigen best goed, op wat rug/bandenpijn na. En soms wat maagzuur.. Maar als dat voortaan alles is, dan mogen we niet klagen toch?
Nou kleintje, ik ga zo jouw broer weer naar school toe brengen. En dan weer aan het werk! Ik hou van jou, tot pde maan en terug.
reacties (0)