Ja jullie lezen het goed. Zaterdag zijn we dan eindelijk tot akkoord gekomen over de naam van onze tweede spruit. We houden hem wel nog geheim tot aan de geboorte, maar we zijn er heel blij mee en vinden hem leuk passen bij de naam van onze dochter.
Voor de rest is alles ok, mijn buikje groeit goed en ik heb alles ongeveer uitgedokterd en gepland. Vandaag hebben we ook de dingen die we nog nodig hebben voor ons tweede beebje. Een park (dat van mijn eerste dochter was helemaal geen euro waard en hebben we moeten wegdoen van ellende), een wipstoeltje (was toen geleend, maar nu niet beschikbaar), een hangstoeltje voor aan tafel en een reisbedje (hadden we toen niet van doen)
Ik moet ook de kleefboord voor het kamertje nog gaan halen, maar is wel al gekozen.
Het geboortekaartje is ook al ontworpen, moet alleen nog gedrukt worden.
Het loopt allemaal stilletjes in goede banen en daar ben ik blij om. Zo kan ik rustig op mijn gemakje verderdoen. Het kamertje is momenteel onze bureau en dat maken we leeg na de feestdagen. Zal toch blij zijn als het eenmaal af is.
Verder tellen we rustig af naar Maart. Ben zo benieuwd naar haar. Zou ze op haar zusje lijken? Zuuucht, zoveel nieuwsgierige vragen. Zal wel normaal zijn zeker????
reacties (0)