Weer aan het werk...

Het is zover, ik ga vandaag weer aan het werk...
Vorige maand zag ik daar nog enorm tegenop. En nu zie ik het met vertrouwen tegemoet.
Ik geef muziekles en ga twee dagen in de week lesgeven, donderdag en vrijdag.
Mijn zus gaat op Eline passen. En ik ga onder mijn werk een paar keer kolven.
Ik vind het wel heel 'naar' dat ik weer moet kolven en flesjes moet oefenen met Eline.
De borstvoeding begon eindelijk echt lekker te gaan en nu heb ik het idee dat het weer 'doorbroken' wordt...
Maar ja, het is toch ook wel belangrijk dat ik weer ga werken, voor mezelf, om niet alleen maar moeder te zijn. En ik vind mijn werk enorm leuk. En natuurlijk het inkomen.
In ieder geval ben ik er (na 5 maanden ruim thuis) wel weer aan toe. Hoewel ik het ook niet erg zou vinden om helemaal niet meer te werken, haha! Als we de luxe zouden hebben dat ik niet hoefde te werken, qua inkomen, dan was ik lekker huismoeder geweest, hoor! Maar ik denk dat het wel weer goed is om aan het werk te gaan.

Ben wel moe zeg... gisteren mijn lessen voorbereid, koste heel wat uurtjes. En gisteren moest Eline ook haar prikjes (3e ronde), dus dat was ook spannend. En alle muziekinstrumenten, lesbladen, liedjesboeken weer bij elkaar gezocht. En mijn keyboard weer getest of ie het nog deed. Ondertussen vast kolven voor de oppas, en Eline kreeg ontdooide moedermelk. Ze dronk niet goed, ging heel traag, maar zal ook wel door de prikjes komen. En nu zit de auto proppievol met de kinderwagen, wipstoeltje, keyboard, tas met kolfspullen, luiertas, rugtas voor naar mijn werk... Het lijkt net of ik 3 weken op vakantie ga, zoveel voorbereidingen en spullen... Echt erg eigenlijk.. Later lach ik hierom denk ik! Maar ja, dat hoort bij het eerste dagje werken sinds ik moeder ben! Eén en al spanning of het wel goed zal gaan vandaag met mij, en met Eline en dat mijn zus aan het eind van de dag terugkijkt op een leuke dag, en dat ze het volgende week weer wil doen! Stel je voor.... whaaaaaa! :) Morgen past manlief op. Maar dan hoef ik pas om half 2 de deur uit, en dan ben ik rond 21.00 uur weer thuis. Valt mee. Zucht... ik vind het allemaal zo spannend... ook met dat kolven op het werk... Nou ja, ik moet eraan geloven... Gelukkig maar 10 weken tot de zomervakantie! En dan weer 7 weken vrij. Eigenlijk heb ik het wel luxe wat dat betreft!

Groetjes!!!
Paula

363 x gelezen, 0

reacties (0)


  • suzanne24

    hahahaha een heel avontuur he dat werken. Hopelijk is het je goed bevallen en je krijgt er vanzelf handigheid in. Na twee weken is het voor mij alweer helemaal normaal en heb ik al een enorme routine in wat er allemaal mee moet enzo.

  • troela

    Succes ermee!!! Liep de eerste dagen ook te sjouwen hoor, maar als je je ritme hebt gaat het allemaal sneller. En ik heb er vooral de tweede week moeilijk mee gehad weer te werken, maar nu vind ik het toch wel heerlijk om er even tussenuit te zijn! Alleen jammer inderdaad dat je moet gaan kolven. Kan me voorstellen dat dat als een onderbreking voelt na alle moeite die je hebt moeten doen om Eline uit de borst te laten drinken.
    En die 10 weken, ook die vliegen weer voorbij. Ben alweer 5 weken aan het werk. En heb nog maar 1week volledig gewerkt ben ik achtergekomen. Normaal 4 dagen, nu elke keer 2 of 3. Volgende week ook maar 2 dagen. Heerlijk!!
    Nou veel plezier op je eerste werkdag, hoop dat het allemaal meevalt! En het is ooo zooo leuk om thuis te komen na je werk let maar op!