Controle ziekenhuis

Vandaag ivm het voorliggen op de groei voor controle in ziekenhuis geweest. Toch vreemd om weer in de wachtruimte te zitten waar we het ICSI traject ook hebben gedaan.
De arts deed nogmaals een echo, zag dat je gegroeid was naar zo n 4380 gram, tenminste dat is de schatting. Je hoofdomtrek viel wel mee, je bent wat langer en je buikje is voller. Je zal 8,5/9 pond zijn, denkt ze, als je geboren wordt.
Verder was je weer flink aan het bewegen, voor de arts een goed teken, je zou het gewoon nog goed hebben in de baarmoeder.
Ook deed ze een inwendig onderzoek, ik was nog niet inleidbaar, de baarmoedermond nog niet verweekt, wel kon ze met 1 vinger voelen, maar pas bij twee vingers ofwel 2 cm kon ze inleiden. Ik kon wel gel krijgen oftewel primen maar er was geen indicatie voor. Het zou vooralsnog meer complicaties opleveren dan voordelen. Ze wil dan ook dat we maandag weer terugkomen.
Verder gesproken over de ruggenprik, dat vond de arts een goede pijnstilling. Het wordt wel steeds spannender. Bloeddruk was weer goed 120/70 en suiker (niet nuchter) 5.5.

413 x gelezen, 0

reacties (0)


  • Loeka

    Nog langer geduld hebben . Bijna kunnen jullie je frummeltje vasthouden

  • zonnestraaltje5

    succes meid hopenlijk komt de kleine snel