Ceylin kruipt!

Ja hoor, het is Ceylin eindelijk gelukt. Het was al te zien ze ging op haar knieen maar zodra haar armen naar voren gingen, ging ze liggen. 4 dagen geleden heeft ze de stap durven nemen. Ze is iets vooruit gegaan maar stopte direct.. Ik dacht dit duurt nog wel maanden. Mensen begonnen zelfs te wedden wie sneller ging kruipen en dat ze traag was en blablabla.. hahah nou niet dus de volgende dag kwam ze achter me aan naar de keuken. Sindsdien is ze niet te stoppen. Zoals nu probeert ze opeens overal te klimmen.. Gister haar eerste kruipkatekwaad uitgehaalt. Ik maak altijd een emmer voor de dweil klaar. Na het eten en afwassen dweil ik heel snel de vloer van de keuken. Tijden het afwassen kroop ceylin naar de keuken en trok aan de emmer.. Hihih je raad het al water over haar heen. Ze begon wel te huilen maar dat kwam door mij omdat ik tegen mijn man ging schreeuwen dat hij op haar zou letten ahahah.. ja na 2 minuten was ze al aan het lachen en brabbelen. Ach ya zij hoeft het niet op te ruimen!!

Deze dagen is ze ook weg van bullit blikjes.. Papa drinkt er elk avond een stuk of 4 en stapelt het op of laat het ergens slingeren. C kan er makkelijk bij en probeert het zelfde te doen als papa. Gelukkig zit er niks in. Anders had ik een 3 dubbel hyper kind dan nu haha..

( fotos zijnn weggehaald)

Xx ons

418 x gelezen, 0

reacties (0)


  • Yasemin!

    Wat een schattige meid heb je & masallah

  • mamavankanjer

    Goed zo van haar !! En wat een schatje!!!! :))

  • My-Miracles

    hahah jullie gaan iig vanavond heel lekker eten .....Kleine meisjes worden groot he, nu moet je extra goed opletten. Straks gaat ze ook nog al je kasten en lades opentrekken...Ze is wel een heerlijk ding geworden.