Ff dipdagje...

Heb de hele dag het huilen al nader staan dan het lachen en heb ze zonet ook maar ff lekker laten lopen. Heb echt ff een dipdagje. Heb het dan weer warm en dan weer koud, voel me misselijk maar vreet me scheel in de chocola en chips en wat ik nog maar meer kan vinden in de kast, de honden luisteren totaal niet naar me vandaag en ik moet nog zoveel doen, maar kan me nergens toe zetten...BAH!
Gewoon het feit dat ik hier in me eentje kan zitten huilen is al zo niet "des Miekes"..... pffff soms echt irri die hormonen. En het vreemde is dat ik helemaal niks heb om verdreitig over te zijn...Gisteren heb ik onder het eten nog de slappe lach gehad van hier tot Tokio (had ik in geen eeuwen meer gehad!) en het hele weekend was ik zo blij, opgewekt, fit en stoer. RAAR HOOR!

Maargoed het zal wel weer overwaaien... het lucht in ieder geval ff op om een blogje te schrijven.

Kuzz van een "miepig" Miekje. X

376 x gelezen, 0

reacties (0)


  • moppie

    Hier de andere Jankmiep.... we zijn wel zoooo ontzettend onvoorspelbaar/onberekenbaar... dr zit ook werkelijk geen patroon in.
    Heb ook wel eens middenop de dag ineens een giechelig lachje van een paar minuten en kort daarna ineens weer de tranen. Niet te snappen !!!
    Gistermiddag/avond zat ik ook in een dip...dikke ogen, pfffff.
    Ben nu nog aant bijtrekken...
    Sterkte in de strijd in ieder geval wijffie ;-) Je bent in ieder geval niet de enige, hoop dat het een schrale troost voor je is.
    Zei mn broer die ik van de week trouwens aan de lijn had "nou zus, sterkte in de strijd en ik hoor wel wanneer de bom barst" ...
    ennuh, gewoon van je af blijven schrijven hè.. vind het wel leuk om je blogs te lezen !!
    FIJN weekend ;-) dikke kussszzz Smiek

  • angelj

    hey ja vervelend he pff .. gister heb ik ook maar is de hele dag gehuild enzo en die avond daarvoor was het drama..
    en tegen andere mensen kan ik me zo goed voor doen . tot ik alleen ben :(

    xx janine

  • stefje85

    Nou ik heb zo'n dag gisteren nog gehad en ik moet zeggen dat even lekker huilen heerlijk is. Het lucht op ook al heb je geen flauw idee wat het probleem nou eigenlijk is/ was..
    Ik moet zeggen dat ik me vandaag weer helemaal goed voel en dat zal bij jou waarschijnlijk ook wel zo zijn!!
    Groetjes Stephanie