Vandaag moesten alle 2 de kids naar het CB:
Justin: is net 2 jaar geworden en hij weegt nu 12,3 KG en is 89 cm lang. Het is een schriel ventje, maar dat is natuurlijk beter dan dat hij boven de groeicurve zit. Ze hoorde bij hem een 'peuterruisje' bij zijn hartje maar volgens de CB arts hoor je daar over een paar jaar niks meer van en hoef je je geen zorgen erover te maken. Verder gaat het prima met hem!! Tja.....het avondeten op het moment is moeilijk, eet erg weinig hiervan. Maar dat komt wel weer. Verder op de dag eet en drinkt goed dus dat komt ook wel weer. Verder slaapt hij de klok rond en in de middag ook nog zo'n 2 uur.
Sterre: is nu bijna 3 maanden: weegt 4600 gram en is 57 cm lang. Gewicht waren ze niet erg tevreden over, ze is erg weinig aangekomen sinds 4 weken terug. Nou merkte ik de laatste week wel dat ze echt 2 borsten wilde drinken en dat ze erg onrustig was tijdens het drinken. Mijjn voeding is dus aan het terug lopen en eerlijk gezegd heb ik er geen puf meer voor om extra te gaan kolven of Sterre veel vaker aan te leggen. En zeker dat ik ook tijd nodig heb voor Justin. Daarom de knoop doorgehakt en ga vanaf nu afbouwen met de bv, ik kolf de melk en gaaf haar dan de fles. Zo kan ik zien hoeveel ze drinkt. Verder ga ik het kolven afbouwen in de aankomende weken , net zolang dat de voeding helemaal op is. Niemand kan me meer van deze beslissing afhalen, ik ben er klaar mee. Ik heb er van genoten om haar zelf te voeden, maar nu is het genoeg zo. Ik moet ook weer over 3 weken werken en dan zal mijn voeding nog meer terug gaan lopen.
De kleine meid heeft ook weer prikjes gehad, de vorige keer had ze diezelfde avond al hoge koorts dus nu maar hopen dat ze er nu niet te veel last van krijgt!!!
reacties (0)