Nou de titel zegt het al, ik ben zwanger. Ik heb meerdere testen gedaan, allen positief! Maar nu is natuurlijk de angst al weer toegeslagen. Zo bang voor een miskraam... Marja dat spreekt bij iedereen een beetje in het begin van de zwangerschap.
Ik heb ook een aantal zwangerschap symptomen. Het eerste dat ik merkte was troebele urine. Daarna kreeg ik al snel steekjes in mijn buik. Een ook een soort menstruatie pijn in mijn buik. Nu is ook het honger gevoel begonnen. Ik kan de hele dag wel eten!
Ik heb 16 juli voor het eerst een echo. 18 jullie ga ik voor het eerst een intake doen bij de verloskundige. Nu hopen dat ik deze zwangerschap geen zwangerschapsdiabetes ontwikkel! Ik zal wel extra getest worden op suiker.. Maarja dat is niet erg.
Nu hopen dat de tijd heel snel gaat een ik snel en echo krijg!
reacties (0)