Daar gaan we weer.. Ronde 1

En dan toch, zijn ze doorgekomen, mijn maandstonden. Ergens wel blij, dat wil zeggen dat mijn cyclus alvast weer in gang geschoten is, na 5 maanden de minipil. Ons meisje is nu 7 maanden, dus heb toch wel een kleine 2 maanden mogen wachten erop. Ergens hoopte ik alweer op een zwangerschap, maar ja, na een IVF route, zal dat er wel niet meer spontaan van komen zeker?


Toch ga ik rondes tellen, tot ik 100% zeker weet dat ik terug in de IVF wereld wil stappen (nou ja, 'wil'). 19 juni een afspraak bij de specialist, we zullen zien.. 


Ik twijfel zo erg, want ik wil absoluut al voor een 2de gaan, maar ben bang, dat de als de uitkomst in IVF weer negatief is, keer na keer, ik niet ten volle ga genieten van wat ik al heb. Maar ja, dan moet ik er eigenlijk nooit aan starten en we worden er ook niet jonger op..


Moeilijk. Laten we hopen op een wonder hehe....

371 x gelezen, 0

reacties (0)


  • mama-van-i

    Veel succes meis, lijkt me idd heel moeilijk de stap weer naar het ivf traject, en rondes tellen is toch prima. De wonderen zijn de wereld nog niet uit.....je weet maar nooit. X